Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У бізнес-інкубаторі підбили підсумки роботи за навчальний рік

У бізнес-інкубаторі підбили підсумки роботи за навчальний рік

У бізнес-інкубаторі підбили підсумки роботи за навчальний рік
14.06.2016 11:44 Все Факультети Економічний Економічний факультет бізнес-інкубатор

13 червня на економічному факультеті ЗНУ відбулося заключне засідання першого академічного бізнес-інкубатора в Запорізькій області «БІ-Запоріжжя». На ньому були присутні: декан економічного факультету, професор Алла Череп, директор бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя» Олександр Череп, генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва Володимир Степаненко, голова наглядової Ради «БІ-Запоріжжя» Юрій Петраш та інкубанти.

Мета зустрічі – підбиття підсумків діяльності бізнес-інкубатора «БІ-Запоріжжя» за 2015/16 навчальний рік, обговорення плану подальшої роботи та розвитку організації.
За час функціонування бізнес-інкубатора «БІ–Запоріжжя» був проведений круглий стіл: «Бізнес-інкубатор як основа сталого розвитку економіки держави», відбулося понад десять засідань організації, на яких розглянуто та проаналізовано сучасний стан та проблеми розвитку бізнес-інкубаторів в Україні та світі, а також доцільність та необхідність їх створення в Україні; проаналізовано інноваційну діяльність підприємств України; розглянуто базу даних грантів для малого бізнесу та елементи аплікаційної заявки; розглянуто складові елементи бізнес-плану та етапи його виконання; проаналізовано поточні вимоги податкового законодавства для малого бізнесу; отримано інформацію щодо організації роботи та основ діяльності аудиторської фірми; обговорено питання захисту інформації, обговорено напрямки інноваційної діяльності підприємств та можливість їх впровадження у власних бізнес-проектах.
Декан економічного факультету, професор Алла Череп окреслила основні питання, які мають бути розглянуті і обговорені під час круглого столу «Вітчизняний та закордонний досвід щодо створення та розвитку бізнес-інкубатора як основа забезпечення конкурентоспроможності національної економіки», проведення якого заплановано на початок вересня наступного начального року, та запросила учасників засідання до конструктивної роботи. Також Алла Василівна зазначила, що найближчим часом інкубанти «БІ-Запоріжжя» матимуть можливість представити звіти щодо стану та розвитку власних бізнес-проектів.
По закінченню засідання майбутні підприємці поділися власними враженнями щодо роботи бізнес-інкубатора, відзначили, що отримані за час навчання знання допоможуть в реалізації власних бізнес-ідей, та висловили свою готовність до подальшої співпраці.

Економічний факультет

Схожі новини