Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-правники досліджують теоретичні та практичні питання регіональної нормотворчості

Студенти-правники досліджують теоретичні та практичні питання регіональної нормотворчості

Студенти-правники досліджують теоретичні та практичні питання регіональної нормотворчості
14.06.2016 15:00 Все Факультети Юридичний Юрфак семінар

14 червня студенти юридичного факультету ЗНУ відвідали Запорізький центр підвищення кваліфікації державних службовців та взяли участь в тематичному семінарі «Регіональна нормотворчість: питання теорії та практики».

Під час семінару висвітлювались процедурні норми прийняття документів суб’єктами державної влади. В ролі спікерів на семінарі виступили головний спеціаліст з питань запобігання і виявлення корупції Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області Наталія Славова, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Запорізькій області Павло Наливайко, декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць, доцент кафедри теорії та історії держави і права Олександр Ганзенко.
Треба зазначити, що цей семінар розрахований на працівників юридичних служб місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.
Студенти юридичного факультету ЗНУ активно долучились до обговорення теоретичних та практичних питань регіональної нормотворчості, процедурних норм прийняття юридичних документів, питань регулювання земельних відносин та люстрації.
Цей семінар дав можливість студентам отримати нові враження, знайомства та багато нової корисної інформації, яка допоможе їм в майбутній правничій діяльності. Загалом, такі заходи, особливо в період літніх канікул та проходження практики, дають змогу студентам закріпити отримані під час навчання знання, вміння і навички, набути професійного досвіду.

Олена Переверзєва

Схожі новини