Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Питання правового регулювання адміністративних процедур в Україні у колі поглибленої уваги студентів та науковців ЗНУ

Питання правового регулювання адміністративних процедур в Україні у колі поглибленої уваги студентів та науковців ЗНУ

Питання правового регулювання адміністративних процедур в Україні у колі поглибленої уваги студентів та науковців ЗНУ
11.06.2016 13:43 Все Факультети Юридичний

10-11 червня 2016 року у рамках Літньої правничої школи студенти та науковці юридичного факультету детально проаналізували положення чинного законодавства України про адміністративні процедури, проблемні питання регулювання, узагальнення практики правозастосування. Основні доповідачі – д.ю.н., проф. Коломоєць Тетяна Олександрівна та д.ю.н., проф. Колпаков Валерій Костянтинович ознайомили учасників Школи із історією розвитку вітчизняного законодавства про адміністративні процедури, специфікою його формулювання, основними проблемними питаннями його застосування.

Неабиякий інтерес викликали питання зарубіжного досвіду урегулювання відповідних питань та визначення можливих шляхів його запозичення для України в сучасних умовах оновлення законодавства. Жвава дискусія виникла навколо питання перспектив законодавчого регулювання адміністративних процедур в Україні. Учасники заходу мали змогу проаналізувати положення проекту Закону України «Про адміністративну процедуру», розробленого Міністерством юстиції України, а також концепції оновленого проекту Закону України «Про адміністративну процедуру», запропонованої професором Лук’янцем Д.М., а також сформулювати власні пропозиції до вищезазначених проектів, які у систематизованому вигляді направлені до Міністерства юстиції України для їх урахування під час засідання тематичного круглого столу, ініційованого Міністерством юстиції України, Київським регіональним науковим центром НАПрН України, Інститутом держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, запланованого у другій половині червня місяця.