Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНО з географії на базі Запорізького національного взяли участь 199 абітурієнтів

У ЗНО з географії на базі Запорізького національного взяли участь 199 абітурієнтів

У ЗНО з географії на базі Запорізького національного взяли участь 199 абітурієнтів
16.06.2016 11:40 ЗНО з географії відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

15 червня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Як завжди, співробітники пункту тестування на базі ЗНУ, роботу якого очолює начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська, продемонстрували високий рівень організації. Чітко скоординованою була робота інструкторів та іншого персоналу, вчасно, відповідно до регламенту були зібрані та запаковані всі матеріали, тож контролюючи особи не зробили жодних зауважень щодо процедури проведення тестування.

Для проведення ЗНО з географії були задіяні 14 аудиторій 2 навчального корпусу ЗНУ та 35 осіб персоналу, серед яких були як представники університету, так і працівники міських закладів середньої освіти. Суттєву допомогу в роботі пункту тестування надали й співробітники новоствореної у Запоріжжі національної поліції України, які слідкували за порядком під час проведення ЗНО і дотриманням вимог регламенту цієї процедури, здійснювали загальний контроль (із використанням металошукача) тощо.
Зранку цього дня учасники тестування змогли отримати не лише консультації та поради від співробітників відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування щодо процедури складання ЗНО, а й від співробітників факультетів нашого університету (СПП, філологічного, економічного), які у рамках профорієнтаційної роботи надавали інформацію щодо вступу на ці факультети та роздавали рекламно-інформаційні матеріали.
Варто зазначити, що на тестування не з’явилася 41 особа із 154 зареєстрованих на ЗНО з географії випускників освітніх закладів. Цей факт, як зазначили співробітники пункту тестування, можна пояснити тим, що вже оголошені результати кількох попередніх сесій, а саме – з української мови та літератури, з історії України та математики. Таким чином, отримавши з цих предметів достатньо високий бал, абітурієнти могли вже визначитися з майбутньою спеціальністю і припинити подальшу участь у тестуваннях. Однак для багатьох учасників ЗНО саме географія стала останнім іспитом, який відкриває їм дорогу до омріяного фаху. Тож, відтепер усі їхні зусилля будуть спрямовані на вибір спеціальності і вступ.
17 червня в рамках основної сесії ЗНО відбудеться останнє тестування – з хімії. Водночас 14 червня тестуванням з української мови та літератури розпочалася додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. Участь у ньому беруть абітурієнти, які за об’єктивних причин не змогли пройти зовнішнє незалежне тестування під час основної сесії.

Олена Хлистун

Схожі новини