Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для викладачів ФІФ пройшов семінар із викладання французької мови

Для викладачів ФІФ пройшов семінар із викладання французької мови

Для викладачів ФІФ пройшов семінар із викладання французької мови
21.06.2016 10:04 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології методичний семінар міжнародна діяльність

На кафедрі романської філології і перекладу факультету іноземної філології ЗНУ пройшов семінар, присвячений актуальним проблемним питанням викладання французької мови. Його провела доцент цієї кафедри Юлія Третяк. Цей захід став другою частиною методико-практичного семінару, побудованого на матеріалі, з яким вона ознайомилася під час стажування у м. Париж (Франція) влітку 2015 року.

Так, основною темою заняття, проведеного Юлією Юріївною, стало використання різноманітних методик активізації творчого потенціалу студентів під час навчання письму іноземною мовою. Особливу увагу викладачів кафедри вона звернула на використання техніки «творчого письма» (французькою «écriture créative») під час занять в аудиторії.
У ході обговорення цих технік та методик всі викладачі погодилися з тим, що такі види роботи під час вивчення іноземної мови дозволяють студентові краще розкрити свій творчий потенціал, легше оволодіти навичками письмово викладати свої думки. До того ж, викладачі кафедри відчули себе на місці студентів та спробували сили у виконанні запропонованих творчих завдань, що створило неабияке пожвавлення інтересу до такої техніки роботи в аудиторії.
Зауважимо, що на кафедрі романської філології і перекладу регулярно проводяться науково-методичні та практичні семінари, присвячені проблемним питанням методики викладання французької мови як іноземної. На них фахівці діляться із колегами своїм власним досвідом викладання, а також знайомлять їх із найновішими та найбільш актуальними техніками і методиками, з якими вони мали змогу ознайомитися під час стажувань як в Україні, так і за кордоном. Такі семінари дозволяють всім викладачам кафедри підвищити свій методичний та професійний рівень, збагатити арсенал методик та технік викладання, а також базу фактичного та ілюстративного матеріалу для роботи в аудиторії.

Факультет іноземної філології

Схожі новини