Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЗНУ Андрій Абліцов став студмером Запоріжжя

Студент ЗНУ Андрій Абліцов став студмером Запоріжжя

Студент ЗНУ Андрій Абліцов став студмером Запоріжжя
21.06.2016 10:24 Все Факультети Біологічний «Студреспубліка-2016» біологічний факультет студентський мер

19 червня в Запоріжжі в Центральному Парку Культури та Відпочинку «Дубовий Гай» відбувся довгоочікуваний всіма студентами міста захід – фестиваль «СтудРеспубліка-2016». Протягом дня на молодь чекало безліч цікавих квестів та конкурсів, а кульмінацією свята стали вибори запорізького студентського мера. У них переконливу перемогу здобув представник ЗНУ, студент біологічного факультету, активний учасник багатьох культурних та соціальних проектів студактиву нашого вишу Андрій Абліцов.

Уже традиційно «СтудРеспубліка» зібрала чимало представників молоді нашого міста. Адже на них чекали субфестивалі з КВК та гри в мафію, фотоквести, спортивні змагання із волейболу та футболу, інтелектуальні ігри, дебати з актуальних питань і майстер-класи. До речі, численні переможці веселих конкурсів отримали Почесні грамоти і пам’ятні нагороди.
Цього року темою всеукраїнської «СтудРеспубліки» стала «Модернізація», а організатори заходу в нашому місті запропонували для втілення у життя гасло «Comic.Con». Вони запевнили, що тема супергероїв була обрана не випадково: адже студенти теж володіють «надприродними здібностями», встигаючи поєднувати навчання, відпочинок та важливі суспільні рішення, що впливають на життя не лише міста, але й усієї країни. Саме тому конкурси, запропоновані увазі представників провідних вишів нашого міста, мали тематичне забарвлення.
Зокрема, відбувся майстер-клас, присвячений участі молоді в політиці від регіонального експерта Центру політичної студії та аналітики м. Запоріжжя Ярослава Храпського. Під час заходу йшлося про те, як молоді люди вдало вписувалися в політичний процес та мали вагомий вплив на політичне життя міста.
Органічним продовженням цієї тези стали публічні дебати між кандидатами на пост студентського мера м. Запоріжжя: Андрія Абліцова (ЗНУ), Івана Жежери (ЗНТУ) та Дмитра Трунова (ЗІЕІТ). Студенти з великою цікавістю вислухали тези їхніх передвиборчих програм, а також розповіді студактивістів про те, як саме вони планують в майбутньому захищати інтереси студентів нашого міста. У результаті відкритого голосування перемогу здобув Андрій Абліцов.
Колектив Запорізького національного університету – його викладачі співробітники і студенти – щиро вітають Андрія із такою вагомою перемогою, пишаються нашим студентом і бажають йому успішної праці на нелегкій відповідальній посаді а також нових здобутків і перемог!

Таміла Тарасенко,
Анастасія Великоіван

Схожі новини