Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Волонтери Червоного Хреста провели тренінги для студентів ЗНУ

Волонтери Червоного Хреста провели тренінги для студентів ЗНУ

Волонтери Червоного Хреста провели тренінги для студентів ЗНУ
21.06.2016 14:27 Тренінги проходження практики

16 червня на базі Запорізького Центру підтримки сім'ї Товариства Червоного Хреста та Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ волонтерки провели одразу кілька тренінгів. Участь у них взяли 29 першокурсників, які навчаються за спеціальністю "Соціальна робота" та в цей час проходять практику.

Зранку для однієї з груп молоді нашого університету «миротвориця» Ірина Чорна провела тренінг з прав людини та дискримінації. Під час заняття першокурсники дізналися чимало нового про свої власні права і загалом права людини, а також змогли ознайомитися із методами, за допомогою яких можна безпечно і законно відстоювати свою гідність. Окрім того, вони отримали можливість поміркувати над тим, якими вони бачать себе зсередини.
У другій половині дня психолог Юля Олефіренко навчала другу групу практикантів методам ефективної комунікації. Вдячні слухачі виявили кмітливість, активно засвоювали нову інформацію і продемонстрували хорошу обізнаність щодо засобів та методів комунікації.
Інша група студентів під керівництвом ігротехніка та інструктора з першої медичної допомоги Надії Смоляги в тестовій формі із використанням килимка або прямо на траві навчалася навичкам першої невідкладної допомоги. Треба відзначити, що ні вуличний гамір, ні спекотна погода не стали на заваді цьому заняттю, яке пройшло жваво і, як гадають організатори, ефективно.

Олена Хлистун
Фото з соціальної мережі ВК Центру підтримки сім'ї Товариства Червоного Хреста

Схожі новини