Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ – серед переможців ІІ Обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати!»

Студенти ЗНУ – серед переможців ІІ Обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати!»

Студенти ЗНУ – серед переможців ІІ Обласного конкурсу соціальної реклами «Тобі обирати!»
21.06.2016 14:40 Все Факультети Журналістики ЗОДА конкурс реклама факультет журналістики

Протягом 31 березня – 10 червня у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» відбувся ІІ Обласний конкурс соціальної реклами «Тобі обирати!». Його метою стала пропаганда здорового способу життя у молодіжному середовищі, навчання молоді свідомо ставитися до власного здоров’я і прищеплення нових прикладів молодіжного стилю життя. Урочисте нагородження переможців відбулося у Запорізькій обласній адміністрації, де свої грамоти отримали і студенти ЗНУ, зокрема студентка факультету журналістики Світлана Развенкова, яка посіла перше місце у номінації «Соціальна друкована реклама».

Участь у конкурсі взяли автори 109 робіт у 4 номінаціях: соціальна друкована реклама (33 роботи), соціальна зовнішня реклама (33 макети), соціальна відеореклама (35 відео), соціальна інтернет-реклама (8 робіт). Як і минулого року, конкурсантам запропонували творче змагання за такими темами: «Здоровий спосіб життя» і «Популяризація волонтерської діяльності».
Роботи оцінювало компетентне журі, до складу якого увійшли: начальник відділу по роботі з молоддю Управління фізичної культури та спорту ЗОДА Ольга Гнипа; керівник громадської приймальні ГО «Запорізький Вектор» Олеся Крамаренко; в.о. директора КУ «Запорізький обласний центр молоді» ЗОР Михайло Шатухо; автори програм та ведучі Радіостанції Запоріжжя-FM Поліна Снєжина та Олександр Пашненко; журналістка Молодіжної редакції телеканалу «Запоріжжя» Майя Ліпартеліані; ведуча програми TV5 «Планшет» Тетяна Іщук; медіатренер, викладач Першої дитячої телешколи Ангеліна Трегуб; головний редактор журналу «VIP CLUB» Анна Нечипуренко.
За підсумками роботи журі було визначено по три призові місця у кожній номінації. У двох із них серед переможців – студенти нашого вишу.
«Соціальна інтернет реклама»:
ІІ – Анжеліка Росоха, Олександрина Катренко та Люся Егіазарян, студентки ЗНУ;
ІIІ – Ганна Кліценко, аспірант 2-го року навчання ЗНУ.
«Соціальна друкована реклама»:
І – Світлана Развенкова, студентка факультету журналістики ЗНУ;
ІІІ – Аліна Сютик і Вікторія Довгань, студентки ЗНУ.
Студентка факультету журналістики Світлана Развенкова – переможниця у номінації «Соціальна друкована реклама» - так прокоментувала свою перемогу: «Моя конкурсна робота була присвячена темі «Здоровий спосіб життя». Ідейним натхненником та ініціатором моєї участі у конкурсі стала заступник декана факультету журналістики з виховної роботи, кандидат філологічних наук, доцент кафедри видавничої справи та редагування Наталія Тяпкіна, за що я їй дуже вдячна».
До складу президії заключного дня конкурсу увійшли: заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова та тодішній «молодіжний мер» м. Запоріжжя Сергій Ільченко (нагадаємо, що 19 червня новим студмером Запоріжжя став студент біологічного факультету ЗНУ Андрій Абліцов). Вони привітали переможців і вручили їм грамоти і пам’ятні подарунки.
Вітаємо наших студентів-переможців та зичимо їм подальших успіхів у творчих конкурсах та натхнення на майбутні наукові здобутки.

Ксенія Сухаренко за матеріалами офіційної групи конкурсу в соцмережі ВК: https://vk.com/tobi_oburatu

Схожі новини