Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професора Віталія Воловика нагородили орденом І ступеня «За заслуги перед Запорізьким краєм»

Професора Віталія Воловика нагородили орденом І ступеня «За заслуги перед Запорізьким краєм»

Професора Віталія Воловика нагородили орденом І ступеня «За заслуги перед Запорізьким краєм»
21.06.2016 16:43 Все Факультети Соціології та управління

Сьогодні, 21 червня, під час засідання Вченої ради Запорізького національного університету голова обласної ради Григорій Самардак вручив орден І ступеня «За заслуги перед Запорізьким краєм» одному з авторитетних керівників міста Запоріжжя та Запорізької області (в 1959-1987 роках), відомому запорізькому вченому Запоріжжя та області Віталію Воловику, який 28 років пропрацював у Запорізькому національному університеті.

Голова обласної ради Григорій Самардак щиро привітав ученого та підкреслив, що він не тільки брав на себе відповідальність, але й вів за собою. Також він відзначив особливий внесок Віталія Івановича в розвиток регіону: «Такі люди, як Віталій Іванович Воловик, творять історію Запорізької області. Віддавши десятиріччя своєї професійної діяльності розвитку Запорізького краю, Віталій Воловик на всіх етапах розвитку Запорізького краю слугував взірцем професіоналізму, порядності та патріотизму щодо роботи, щодо колег і щодо всіх запоріжців».
Також Григорій Самардак зауважив, що вручення ордена І ступеня «За заслуги перед Запорізьким краєм» Віталію Воловику, який вже має аналогічні нагороди ІІ та ІІІ ступеня, дозволяє йому розраховувати на отримання звання «Почесний громадянин Запорізької області» (після проходження відповідних процедур).
Колеги, викладачі ЗНУ, якому доктор філософських наук, професор Віталій Воловик присвятив 28 років життя, вітали таке рішення Запорізької обласної ради оплесками.
Довідка. Віталій Воловик – доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, академік Академії наук вищої школи України. У 1987-1991 рр. Віталій Воловик завідував кафедрою філософії ЗДУ, у 1991-1994 рр. – обіймав посаду проректора з наукової роботи, 1994-1998 рр. – завідувача кафедри філософії та соціології. У 2008 р. Віталія Івановича призначили завідувачем кафедри теорії і практики управління ЗНУ, яка згодом стала кафедрою соціальної філософії та управління. У 2009 році нагороджений орденом «За заслуги перед запорізьким краєм» ІІІ ступеня. У 2013 році – орденом «За заслуги перед запорізьким краєм» ІІ ступеня.

Фото із сайту Запорізької обласної ради