Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам підготовчих курсів вручили свідоцтва

Випускникам підготовчих курсів вручили свідоцтва

Випускникам підготовчих курсів вручили свідоцтва
22.06.2016 12:01 Підготовчі курси відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування свідоцтва

Вчора, 21 червня, в актовому залі навчального корпусу №2 відбулося урочисте вручення свідоцтв про закінчення підготовчих курсів за напрямами випускникам шкіл, які з 5 жовтня до 27 травня поточного навчального року навчалися на підготовчих курсах Запорізького національного університету і планують стати студентами нашого вишу. Це 284 слухача вечірньої форми навчання та 94 заочної. У цей визначний вечір випускників прийшли привітати представники ректорату, відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, викладачі, батьки та друзі.

Від імені керівництва університету молодь поздоровив проректор з наукової роботи, професор Геннадій Васильчук: «Можна вважати, що першу вашу сходинку на шляху до омріяного фаху вже пройдено. Щиро вітаю вас, ваших батьків та викладачів підготовчих курсів, які допомогли вам здійснити цей крок. Раді будемо бачити вас у новому навчальному році серед представників великої університетської родини Запорізького національного університету!».
Слова підтримки та настанови абітурієнтам висловили присутні на вечорі начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, доцент Юлія Паскевська, відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Дамір Бікулов і ведучі вечора – Алла Кучменко та Андрій Абліцов.
Зокрема, Юлія Паскевська, звертаючись до молоді, відзначила: «Цей рік ми прожили цікаво й плідно: разом активно готувалися до ЗНО, і усі ви успішно вже його склали. Відтепер бажаю вам свідомо обрати майбутній фах і не вагаючись йти вперед до здійснення мрії. Ви, випускники підготовчих курсів Запорізького національного університету, вже багато знаєте і вмієте, ви познайомилися із викладачами нашого вишу і маєте уявлення щодо вимог, які висуваються до студентів, відчули атмосферу університету, а також маєте певні переваги порівняно з іншими абітурієнтами, тож за умов однакових балів порівняно з іншими вступниками у вас буде пріоритет під час вступу до ЗНУ. Увесь наш професорсько-викладацький колектив буде радий продовжити знайомство із вами у новому навчальному році!».
У свою чергу, голова приймальної комісії ЗНУ Дамір Бікулов запевнив присутніх, що з боку представників приймальної комісії їм нададуть усю необхідну допомогу під час оформлення документації і під час самої процедури вступу. Також Дамір Тагірович нагадав, що документи абітурієнтів приймаються з 11 до 20 (і 27) липня – для певних категорій вступників.
Урочисту атмосферу свята створили виступи самих абітурієнтів, студентів ЗНУ та викладачів підготовчих курсів, які подарували присутнім свою творчість. Майбутні абітурієнти презентували себе і бачення своєї спеціальності, зокрема Валерія Заїка представила авторський вірш про навчання на підготовчих курсах, у якому висловила враження від університету та слова подяки викладачам, а власне начальнику відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування і організатору роботи курсів Юлії Паскевській. Від імені усіх випускників дівчина вручила Юлії Анатоліївні пам’ятний презент – художньо оформлений вірш. Майбутніх студентів зустріли пісенними дарунками й дійсні члени студентської родини – учасники студії «Кантилена» Центру Культури ЗНУ Аліса Кривошеєва (ФІФ) та Анастасія Ашифіна (біологічний факультет), і майбутні студенти – Анастасія Волхонська та лауреат всеукраїнських фестивалів, володар премії «Телетріумф» Аліна Кирбиік, а викладач англійської мови В’ячеслав Александров зі своїми ученицями з підготовчих курсів підготував музичну композицію групи «Бітлз» – «Yesterday». Також випускники ЗОШ № 86, які вступатимуть на різні факультети ЗНУ майже усім класом, підготували вальс.
Свідоцтва слухачам та випускникам підготовчих курсів вручили Юлія Паскевська, Дамір Бікулов та співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Вони також нагадали абітурієнтам вчасно потурбуватися про оформлення документації та ознайомитися із розкладом етапів вступної кампанії.

Олена Хлистун

Схожі новини