Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні правники дискутували з приводу доцільності внесення змін до Конституції України

Майбутні правники дискутували з приводу доцільності внесення змін до Конституції України

Майбутні правники дискутували з приводу доцільності внесення змін до Конституції України
23.06.2016 10:18 Все Факультети Юридичний юридичний факультет диспут-клуб навчання

21 червня на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулося засідання диспут-клубу, присвячене 20-річчю прийняття Конституції України. Захід відбувся за сприяння декана факультету, професора Тетяни Коломоєць.

Члени диспут-клубу – студенти-активісти різних курсів факультету – виступили з доповідями, які були присвячені історії прийняття Основного Закону, актуальним проблемам конституційного права, проблемам втілення конституційної реформи. Так, п’ятикурсниця Аліна Лебідь у своїй доповіді висвітлила особливості судової реформи та зміни, які були внесені в Конституції щодо цієї галузі права, а студент 2 курсу Олег Пелипенко запропонував увазі слухачів огляд «Історія українських конституцій». Також на заході були присутні викладачі юридичного факультету, які у своїх виступах акцентували увагу аудиторії на цікавих моментах сьогочасного конституціоналізму.
Члени клубу активно дискутували з приводу доцільності змін до Конституції, таких як надання особливого статусу окремим регіонам країни, актуальності переходу до парламентської моделі правління і т.д.
Усі учасники заходу відзначили актуальність і корисність таких засідань та висловили сподівання, що наступні зустрічі будуть не менш цікаві й інформативні.

Ія Пелех

Схожі новини