Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК підтвердили високий рівень знань

Студенти ЕПК підтвердили високий рівень знань

Студенти ЕПК підтвердили високий рівень знань
23.06.2016 10:20 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж захист дипломів

Нещодавно в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбувся захист дипломних проектів студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення» групи К 51-12. Члени екзаменаційної комісії відзначили гарний рівень виконання поставлених перед випускниками завдань, різноплановість та глибину їхніх наукових досліджень.

До речі, державну екзаменаційну комісію, яка оцінювала роботи студентів, очолив декан математичного факультету, доктор технічних наук, професор Сергій Гоменюк, адже незабаром багато випускників коледжу захочуть продовжити навчання вже як студенти цього факультету. Крім того, до складу комісії увійшли: директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова та голова циклової комісії математичних дисциплін та програмного забезпечення Наталія Калашнікова.
Під час підготовки дипломних проектів студенти звернулися до дослідження таких актуальних питань, пов’язаних із їхньою спеціалізацією, як розробка сайтів та веб-застосування різної практичної спрямованості, задача розпізнавання образів, синтез мовлення, аналіз даних і захист інформації.
Зокрема, члени комісії відзначили кілька робіт, у яких представлені перспективні напрямки досліджень: «Розробка online-словника на базі Node.js», (автор – Максим Родін), «Компілятивний синтез мовлення з використанням технології Unit Selection» (Андрій Кирилов), «Розробка Android-застосування для створення та проведення тестування» (Владислав Красов) і «Розробка програмного застосування для автоматизації складання навчального розкладу» (Владислав Скубицький).
Представлені на захисті програмні продукти студенти розробили із застосуванням сучасних засобів розробки та представляють собою адаптації під різні платформи: ОС Windows, Android, iOS.
Варто відзначити, що дві програмні розробки, створені під час роботи над дипломними проектами, впроваджено в діяльність підприємств Запоріжжя, що підтверджено відповідними документами. Це – «Розробка інтернет-магазину для аюрведичного центру ‘’Vedamed’’» (автор – Марія Філіна) та «Розробка сайту автосалону ‘’АІС Автоцентр Запоріжжя’’ в системі Joomla» (Олівія Тунік).
За результатами захисту дипломних робіт, екзаменаційна комісія відзначила високий рівень підготовки фахівців із розробки програмного забезпечення в Економіко-правничому коледжі. Більшість робіт, запропонованих їхній увазі, члени комісії оцінили найвищими балами. Крім того, вони підкреслили актуальність отриманої випускниками професії в сучасному світі.
До того ж, завдяки успішному захисту дипломних робіт, 5 студентів ЕПК підтвердили своє право на отримання диплому з відзнакою. Ними стали Дмитро Кубатко, Марія Філіна, Олександр Плоткін, Денис Сумбаєв і Владислав Красов.
Колектив Економіко-правничого коледжу вітає випускників з успішним захистом дипломних робіт та бажає нових здобутків під час подальшого навчання у Запорізькому національному університеті!

Вікторія Шевченко

Схожі новини