Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету прослухали онлайн-лекцію американського юриста-практика

Студенти юридичного факультету прослухали онлайн-лекцію американського юриста-практика

Студенти юридичного факультету прослухали онлайн-лекцію американського юриста-практика
24.06.2016 15:18 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет міжнародна діяльність практика

24 червня в межах проекту USAID «Справедливе правосуддя» спільно з Офісом із питань міжнародного розвитку, співробітництва та підготовки прокурорів (OPDAT) Програми реформування системи кримінального судочинства та боротьби з корупцією в Україні Департаменту юстиції США Посольства США в Україні та Центром верховенства права Українського католицького університету в конференц-залі Українського католицького університету відбулася 10 лекція із серії «Юридичні бесіди: Правовладдя». Студенти юридичного факультету ЗНУ долучилися до онлайн-трансляції цього заняття, аби дізнатися більше про можливі шляхи вирішення актуальних проблем у галузі права.

Цього разу спікер заходу – адвокат, колишній федеральний прокурор Сполучених Штатів Америки (Федеральна прокуратура Сполучених Штатів Америки, Північний округ Каліфорнії) Марта Борщ запропонувала увазі аудиторії лекцію на тему: «Боротьба з корупцією: методи кримінального розслідування складних корупційних справ».
Спираючись на значний досвід роботи в прокуратурі, зокрема на розслідування справи колишнього Прем’єр-міністра України Павла Лазаренка, пані Марта Борщ поділилася своєю думкою щодо особливостей розслідування подібних справ.
Підтримка проектом онлайн-трансляції цієї лекції дозволила великій кількості студентів-правників, науковців, суддів, прокурорів, адвокатів та юристів-практиків долучитися до проведення цього заходу. Це сприяло вдосконаленню юридичної освіти та підвищення громадської обізнаності щодо наскрізних питань верховенства права в контексті боротьби з корупцією.
Після завершення лекції представники юридичного факультету нашого вишу обговорили отриману інформації. Вони зійшлися на думці, що участь у таких міжнародних заходах сприяє підвищенню їхнього кваліфікаційного рівня та забезпечує у майбутньому гарний старт кар’єри, який не можливий без міцних актуальних знань.

Юридичний факультет

Схожі новини