Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ФСУ – переможниця конкурсу Міжнародної організації з протидії корупції

Студентка ФСУ – переможниця конкурсу Міжнародної організації з протидії корупції

Студентка ФСУ – переможниця конкурсу Міжнародної організації з протидії корупції
29.06.2016 10:43 Все Факультети Соціології та управління ЗНУ ФСУ перемога

Нещодавно було визначено п’ять переможців конкурсу антикорупційних досліджень, організованого Transparency International Україна за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні, який відбувався протягом лютого-травня поточного року. Результати своїх наукових розвідок переможці представили під час антикорупційних читань, проведених 19 травня. Серед них опинилася і студентка ЗНУ Оксана Ковтун.

Студентка факультету соціології та управління Запорізького національного університету, голова громадської організації «Смарт» Оксана Ковтун представила власну роботу на тему «Соціальна архітектоніка корупційних практик “ініціююча сторона-посередник-приймаюча сторона”» у ВНЗ (кейс Запорізького регіону)». Науковим керівником студентки виступили декан соціологічного факультету Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна Олена Мурадян, а рецензентом – виконавчий директор аналітичного центру CEDOS Єгор Стадний.
Оксана отримала від членів журі конкурсу позитивні відгуки та схвальні рекомендації, тому і посіла одне з п’яти призових місць: Автор роботи ставила перед собою амбіційну мету – розробити рекомендації з формування антикорупційних практик у ВНЗ шляхом визначення ефективних інструментів «розхитування» шаблонів корупційної взаємодії у тріаді «ініціююча сторона – посередник – приймаюча сторона» на основі результатів дослідження соціальної архітектоніки корупційних практик студентської спільноти у ВНЗ (кейс Запорізького регіону). Запропоновані дослідником механізми реалізувалися протягом всіх етапів залучення людини до навчання у виші (вступ, безпосереднє навчання, випуск), та передбачали, перш за все, принциповість виконання своїх професійних обов’язків викладачами і запровадження зовнішнього контролю, що сприятиме відкритості та об’єктивності в оцінках студентів протягом всього етапу перебування у статусі студента ВНЗ.
Вітаємо Оксану Ковтун з перемогою та бажаємо майбутніх наукових досягнень.

Схожі новини