Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики пройшли практику в ЗМІ

Студенти факультету журналістики пройшли практику в ЗМІ

Студенти факультету журналістики пройшли практику в ЗМІ
29.06.2016 15:07 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики практика

29 червня відбулася підсумкова конференція з виробничої практики студентів 3 курсу факультету журналістики, яка тривала з 30 травня по 25 червня. Її куратором від вишу стала Юлія Любченко. Мета практики полягала в тому, аби майбутні журналісти вивчили процес роботи редакцій, закріпили знання жанрів, самостійно підготували матеріали для різних типів ЗМІ. За цей час наші студенти попрацювали не тільки в регіональних і університетських медіа, але і у відомих всеукраїнських редакціях: радіостанція «Львівська хвиля» (м. Львів), «Радіо-Ера ФМ», НРКУ (м. Київ).

Куратор практики Юлія Любченко зазначила, що вона задоволена результатами проведеної роботи. Викладач високо оцінила творчі досягнення студентів. Вона зазначила, що «не очікувала від студентів настільки відповідального ставлення до роботи. Окрім якісних матеріалів, мене вразило грамотне оформлення звітних документів».
Так, Діана Токмань проходила практику на радіостанції «Львівська хвиля». Їй дуже сподобалася робота у професійному медіа: «Практика на третьому курсі особлива. Ти повинен не тільки виконати завдання від університету, а й напрацювати собі ім'я. Ще трохи і настане випуск – треба думати про працевлаштування. Побувавши на громадському та державному радіо, для різноманітності, на цей раз я вирішила завітати до Львова. Приватна ТРК "Львівська хвиля" подарувала купу емоцій, знань, можливостей. Головне, це в перший день правильно себе подати. Налагоджені відносини з колективом та власне бажання рости – ось ключик до успішності», – зазначила Діана.
Анна Покровська спробувала свої сили на київській радіостанції «Ера-ФМ». «Цього року вже вдруге мені випала можливість пройти практику на ‘’Радіо Ера’’. Як і торік, керівником був Сергій Коротаєвский. Щоранку він давав нам, практикантам, завдання та приймав роботу наприкінці дня. Ми писали аналітичні матеріали та проводили журналістські розслідування, задля виконання яких нам доводилося використовувати метод ‘’маски’’. Найбільш вражаючим моментом практики була розмова з керівником, котрий сказав, що краще за нас матеріал не підготував би жоден працівник ньюз-руму. А також куратор похвалив наші дикторські здібності і заохотив до роботи на радіо. Я дуже рада, що мені довелося познайомитися з професіоналами своєї справи і сподіваюсь, що у майбутньому матиму шанс працювати з ними».
Тож, підбиваючи підсумки проведення практики, варто зазначити, що молоді журналісти ЗНУ змогли не тільки реалізувати завдання практики – більшість із них продемонструвала настільки високий рівень майстерності, що навіть були запрошені до подальшої співпраці.

Євгенія Романова

Схожі новини