Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту привітали цьогорічних дипломованих фахівців

На факультеті менеджменту привітали цьогорічних дипломованих фахівців

30.06.2016 10:05 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту свято випускний

Учора, 29 червня, на факультеті менеджменту Запорізького національного університету відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам. Цього року викладачі факультету підготували 147 фахівців освітніх рівнів «бакалавр» і «спеціаліст» денної та заочної форм навчання. При цьому 17 із випускників отримали дипломи з відзнакою.

Аби привітати вчорашніх студентів, на свято завітали представники ректорату й професорсько-викладацького складу факультету, рідні та друзі винуватців свята. Вітаючи випускників зі здобуттям диплому про вищу освіту, перший проректор Олександр Бондар наголосив, що сьогодні у випускників – особливе свято, завершення важливого шляху та старт до нових здобутків. Він побажав молодим фахівцям успіхів у професійному становленні, кар’єрного зростання, міцного здоров’я, особистісної самореалізації та впевненості у власних силах.
Декан факультету менеджменту, професор Ірина Шавкун привітала присутніх від імені великого і дружнього колективу зі святом і висловила сподівання, що саме випускники факультету – фахівці з менеджменту – будуть серед тих, хто зможе успішно подолати чимало проблем, пов’язаних із цариною управління та сприятиме розвитку нашої країни. Також вона зазначила, що факультет менеджменту користується високим рівнем довіри серед роботодавців, оскільки за 20-річну історію існування підготував понад двох тисяч молодих фахівців, котрі завжди підтверджують свій високий рівень підготовки та демонструють гарні знання. Відтак, не випадково, що на сьогодні багато випускників уже піклуються про своє працевлаштування. Адже вони розпочали працювати ще під час навчання у виші. Ірина Григорівна зазначила, що певна в тому, що й цьогорічні випускники факультету обов’язково знайдуть своє місце професійної та особистісної самореалізації.
Із теплими словами та побажаннями учорашнім студентам завжди прагнути до самовдосконалення та знайти роботу, яка б приносила їм задоволення, звернулися завідувач кафедри менеджменту організацій та логістики, професор Людмила Бухаріна та завідувач кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доцент Дамір Бікулов.
Привітати цьогорічних випускників факультету завітали також викладачі кафедр факультету: доценти Катерина Сухарєва, Світлана Маркова, Олександр Олійник, Артем Сучков, Сергій Богданов. Вони висловили сподівання, що випускники будуть підтримувати не лише професійні, а й дружні стосунки зі своїми одногрупниками. А самі ж викладачі та співробітники факультету менеджменту завжди будуть раді бачити своїх колишніх студентів у рідному виші та допомогти їм у вирішенні будь-яких проблем.
Щирі вітання й напутні слова звучали для кожного дипломованого фахівця. Окремі віншування адресувалися й тепер колишнім студентам-відмінникам. Серед яких відзначили Юлію Карнаух, Олену Наумкіну, Аліну Новаковську, Маргариту Омельчак, Анастасію Бакуту, Анну Затуливітер, Анжелу Мотику та багатьох інших талановитих менеджерів.
Випускники, у свою чергу, звернулися до усього професорсько-викладацького складу факультету менеджменту зі словами подяки за незабутні роки студентського життя, отримані знання і практичні навички. Також вони пообіцяли не забувати рідний університет та факультет.

Факультет менеджменту

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: