Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до проведення Тижня підвищення кваліфікації вчителів

ЗНУ долучився до проведення Тижня підвищення кваліфікації вчителів

ЗНУ долучився до проведення Тижня підвищення кваліфікації вчителів
30.06.2016 14:48 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології профорієнтаційна робота нагорода

Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти висловив подяку старшому викладачу кафедри німецької філології і перекладу факультету іноземної філології Запорізького національного університету Наталі Шапочці за організацію та проведення Тижня підвищення кваліфікації для вчителів німецької мови. Темою заходу стало «Використання онлайн-ресурсів на заняттях німецької мови для формування умінь аудіювання та говоріння» та «Підготовка учнів до іспиту на рівнях А1-В2».

Зауважимо, що подібні навчально-методичні семінари регулярно проводять на базі факультету іноземної філології ЗНУ. Вони користуються заслуженою популярністю серед вчителів не тільки Запорізької області, але й всієї України.
Цього разу, за словами учасників навчально-методичних заходів, Наталя Шапочка вміло, детально та зрозуміло пояснила методику використання інтернет-ресурсів на уроках німецької мови. Семінар пройшов водночас у діловій та доброзичливій атмосфері, яка спонукала його учасників до плідного спілкування.
Вчителі отримали не лише корисну інформацію, але й позитивні враження від спілкування з його керівником та своїми колегами. Після завершення семінару учасники отримали подвійні двомовні сертифікати від Міністерства освіти і науки України та Центру вивчення німецької мови – партнера Гете-інституту ЗНУ.
Колектив факультету іноземної філології користується нагородою, аби поздоровити Наталю В’ячеславівну із гідним поцінуванням її невтомної, напруженої та творчої праці, а також побажати наснаги і подальших успіхів у важливій роботі – співпраці із представниками запорізьких шкіл.

Факультет іноземної філології,
кафедра німецької філології і перекладу

Схожі новини