Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Торговий коледж збагатив ринок праці фахівцями комерційної справи

Торговий коледж збагатив ринок праці фахівцями комерційної справи

02.07.2016 13:02 Все Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж ЗНУ

Вчора у Торговому коледжі ЗНУ відбувся черговий випуск чотирьох груп молодших спеціалістів зі спеціальностей «Товарознавство та комерційна діяльність» і «Бухгалтерський облік». В урочистій обстановці 76 випускників отримали дипломи, близько десяти з яких – із відзнакою.

Дипломи та грамоти випускникам цього року вручили проректор із наукової роботи ЗНУ, професор Геннадій Васильчук, директор Торгового коледжу Олександр Олійник та куратори груп. Усі вони адресували щирі слова привітання та настанови до молодих українських фахівців, побажали їм щасливої життєвої дороги. Геннадій Миколайович передав вітання юним вихованцями ЗНУ від імені усього університетського колективу та ректора, професора Миколи Фролова, адже вони із честю витримали своє перше випробування і здобули свою першу освіту – завдяки підтримці викладачів та батьків>
Проректор наголосив: «Де б ви надалі не навчалися, або працювали, завжди пам’ятайте свою альма-матір, відвідуйте своїх наставників та друзів. Від серця бажаю вам стати гарними фахівцями своєї справи, успішними та щасливими людьми, зберігати таку саму завзятість, життєрадісність та людяність, які сьогодні ви виявляєте, на все ваше життя».
Директор коледжу Олександр Олійник цього дня звернувся до молоді вже не як до студентів, а як до колег, зауваживши, що ті виросли не тільки фізично, а й духовно за час навчання у Торговому коледжі, отримали певний життєвий досвід: «Ви проявляли допитливість та креативність, здобули свою базову освіту, але не зупиняйтеся на досягнутому. Успіхів вам та наснаги». Керівники ЗНУ та коледжу також висловили слова вдячності викладачам та батькам, які виховали гідних дітей і дали путівку у життя. До поздоровлень та побажань усіляких гараздів випускникам та їхнім батькам приєдналися куратори чотирьох груп – Єлизавета Лисенко, Любов Зяблова, Галина Кузнєцова та Анжела Сумма. Із словами щирої любові до своїх вихованців та нотками суму з приводу того, що вони покидають стіни коледжу, улюблені викладачі вручили випускникам не тільки дипломи, а й відзначили грамотами найкращих студентів та найактивніших учасників громадського життя коледжу. Подяками за гідне виховання відзначили також і батьків. А керівник фізичного виховання Ігор Драчевський нагородив грамотами за спортивні досягнення тих випускників, які виявляли неабиякі спортивні здібності та здобували для коледжу перемоги у різних спортивних галузях.
Викладач коледжу та головний організатор культурних подій Кароліна Головіна також висловила слова вдячності та відзначила подяками найактивніших і найталановитіших учасників студентських подій – ведучих вечорів, звукорежисерів, співаків, танцюристів, хореографів, які проявили неабиякі творчі здібності. У свою чергу, старости усіх груп від імені випускників звернули слова любові та вдячності до своїх викладачів та батьків, а також вибачилися перед ними за те, що інколи їх засмучували.
У такі моменти щасливі почуття змішуються із відчуттям суму – з приводу того, що випускники, ніби пташеняти – гніздо, покидають свою коледжівську родину.
Цього дня провели на заслужений пенсійний відпочинок викладача англійської мови Галину Грицаєнко. Вона висловила вдячність присутнім у залі педагогам та учням за їхнє розуміння та підтримку, яку відчувала протягом тих років, що працювала у Торговому коледжі.
Насамкінець на знак вдячності вихованці вручили директору коледжу та своїм викладачам квіти, а також привітали один одного піснями, авторськими віршами, хореографічними композиціями тощо. Участь у створенні гарного настрою взяли цього вечора як випускники, так і студенти молодших курсів коледжу: Аліна Задорожня, Станіслав Старостенков, Юлія Анохіна, Радіон Леонов та інші. Заключним моментом свята стала колективна пісня – від випускників та фотосесія на пам’ять.

Олена Хлистун

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ: