Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ урочисто вручили дипломи випускникам юридичного факультету

У ЗНУ урочисто вручили дипломи випускникам юридичного факультету

У ЗНУ урочисто вручили дипломи випускникам юридичного факультету
06.07.2016 14:27 Все Факультети Юридичний Вручення дипломів юридичний факультет

5 липня у Запорізькому академічному обласному театрі ім. В. Г. Магара відбувся урочистий вечір з нагоди вручення дипломів випускникам юридичного факультету Запорізького національного університету. У цьому році документи про здобуття вищої освіти отримали 320 випускників бакалаврів і спеціалістів денного та заочного відділення за напрямом підготовки «Правознавство», 20 студентів отримали дипломи з відзнакою.

Привітати випускників зі святом прийшли представники ректорату, адміністрації вишу і факультету, викладачі та батьки, а також почесні гості. Так, на свято завітали: голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін, керуючий справами Запорізького міськвиконкому Роман Омельянович, голова Апеляційного суду Запорізької області, д.ю.н., заслужений юрист України Віктор Городовенко, начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Запорізькій області Ірина Бєлікова, голова Господарського суду Запорізької області, к.ю.н. Олександр Немченко, голова Запорізького окружного адміністративного суду Олег Прудивус та представники ради роботодавців юридичного факультету, а саме: віце-президент Запорізької торгово-промислової палати, к.ю.н. Андрій Куц, керуючий партнер адвокатської фірми «Цезар» Сергій Хільченко та адвокати-партнери Олександр Світличний, Олександр Горобець і Дмитро Гладкий.
Святковий захід відкрила декан юридичного факультету, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України Тетяна Коломоєць. Вітаючи випускників, вона зазначила, що це вже 22 випуск для факультету, який існує 25 років і має свої здобутки і традиції. Декан факультету переконана в тому, що отримані знання дадуть випускникам можливість зробити перший крок у доросле професійне життя і продуктивно працювати задля процвітання та добробуту нашої країни. Також Тетяна Олександрівна привітала і батьків випускників та науково-педагогічний склад факультету, побажавши усім творчого натхнення, наснаги, здоров’я, удачі, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів. Подякувавши представникам місцевої влади за підтримку, декан факультету звернулась до них з проханням допомогти випускникам отримати перше робоче місце.
На урочистий захід завітав і проректор з науково-педагогічної роботи ЗНУ Володимир Волков. Від імені керівництва вишу він привітав випускників з однією із найважливіших подій у їхньому житті та висловив сподівання, що отримана ними підготовка забезпечить їм подальше професійне становлення. Також Володимир Петрович вручив дипломи з відзнакою і пам’ятні медалі «Відмінник навчання юридичного факультету ЗНУ». Крім того, він побажав молоді не втрачати оптимізму і віри у себе, майбутньої самореалізації та досягнення своїх цілей, завжди залишатися впевненими у власних силах та знаннях та йти шляхом збільшення свого інтелектуального потенціалу.
Привітав випускників та вручив дипломи з відзнакою бакалаврам-відмінникам денної і заочної форми навчання голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Він висловив вдячність викладачам та батькам за їх копітку працю з виховання молоді та ті необхідні знання, які викладачі дали випускникам. Також Григорій Самардак наголосив на важливості об’єднання зусиль задля реформування, процвітання та реалізації потенціалу міста і регіону та створення європейської країни, де панують закони верховенства права.
Із привітальними словами до випускників факультету звернувся і заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Гугнін. Він побажав молоді завжди залишатися впевненими у власних силах та знаннях, адже в умовах реформування законодавства, органів судової системи і прокуратури державі потрібні професійні і обізнані юристи, які будуть підвищувати рівень правової культури. У свою чергу, керуючий справами Запорізького міськвиконкому Роман Омельянович, вітаючи молодих фахівців, підкреслив, що професія юриста є дуже відповідальною і випускники, отримавши від викладачів знання і досвід, будуть нести користь нашому суспільству.
Окрім того, із теплими словами та щирими побажаннями до студентів звернулись голова Апеляційного суду Запорізької області, д.ю.н., заслужений юрист України Віктор Городовенко, голова Господарського суду Запорізької області, к.ю.н. Олександр Немченко, голова Запорізького окружного адміністративного суду Олег Прудивус та начальник територіального управління Державної судової адміністрації в Запорізькій області Ірина Бєлікова. Вони привітали випускників та побажали їм завжди прагнути до нових знань та отримувати задоволення від своєї роботи та гідно представляти наше місто та нашу країну на міжнародній арені.
До цих привітань приєдналися і представники ради роботодавців юридичного факультету, зауваживши, що факультет випустив професійно підготовлених фахівців, які будуть з гордістю нести звання випускників юридичного факультету, з гідністю виконувати свій професійний обов’язок та керуватись принципом «закон єдиний для всіх».
Крім того, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць та голова студентської ради факультету Антон Барліт вручили найкращим та найактивнішим випускникам почесні грамоти і подяки у різних номінаціях: за успіхи у навчанні, у науковій, волонтерській, у спортивному і культурно-масовому житті факультету.
Зазначимо, що під час урочистої програми всі випускники та гості мали змогу переглянути відеопрезентацію про успіхи і досягнення юридичного факультету в науковій сфері, реалізації концепції популяризації іноземної мови, професійно-орієнтованих практикумів з англійської мови та отримати відеопривітання від американських та європейських професорів з різних вишів в рамках налагодження співробітництва вишу з іноземними партнерами та їх двостороннього співробітництва із ЗНУ та юридичним факультетом.
Від імені батьків на заході виступили Ігор Гнатуша та Михайло Полковніков, які висловили вдячність та вітання професорсько-викладацькому колективу ЗНУ за терпіння, натхненну працю, мудрість, віддані дітям сили і здоров’я, піклування, яке відчували студенти протягом усіх років навчання у ЗНУ.
Ще одним приємним сюрпризом для випускників став святковий концерт, підготовлений акторами та солістами балету Запорізького академічного обласного театру ім. В. Г. Магара. Вони організували на їх честь молодих фахівців святковий концерт з хореографічними та вокальними постановками та номерами художньої самодіяльності.

Олена Переверзєва

БІЛЬШЕ ФОТО ДИВІТЬСЯ ТУТ:

Схожі новини