Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День працівника освіти на факультеті СПП: весело та оригінально

День працівника освіти на факультеті СПП: весело та оригінально

05.10.2007 16:33

Студенти факультету соціальної педагогіки і психології ЗНУ проявили неабияку креативність, вітаючи своїх викладачів із Днем працівника освіти.

На великій перерві біля входу до 8 корпусу ЗНУ до присутніх із жартівливим привітанням зверталися два студенти, перевдягнуті клоунами. Потім на усіх без винятку викладачів факультету чекали цікаві конкурси: невербально показати студентську пісню так, щоб її вгадала команда суперників, чи змагання, хто швидше пов’яже платок своєму партнеру. А студенти виступали групою підтримки, аплодуючи представникам своїх кафедр. У результаті «перемогла дружба», а викладачам презентували приз – великий торт.

Сюрпризи для працівників освіти на цьому не закінчилися: два студенти у мантіях чарівників влаштували своєрідну лотерею: відповівши на питання на зразок: «Що можна приготувати, та неможна з’їсти?» (відповідь: «семінари, які готують студенти»), кожен запускав руку до чарівного мішка і витягав звідти свій подарунок.

За словами заступника декана факультету СПП Юлії Паскевської, як програма святкування, так і прикрашання восьмого корпусу стіннівками - ініційовані студентською радою факультету. Так само силами студентів організовано святковий концерт для викладачів, який завершився дискотекою для самих студентів. «Сподіваємося, що тепер на нашому факультеті започаткувалася нова традиція: цікаво та оригінально відзначати це свято», - зазначила Юлія Анатоліївна.

Таміла ТАРАСЕНКО