Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ для абітурієнтів упроваджують більш комфортну процедуру поселення до гуртожитку

У ЗНУ для абітурієнтів упроваджують більш комфортну процедуру поселення до гуртожитку

У ЗНУ для абітурієнтів упроваджують більш комфортну процедуру поселення до гуртожитку
25.07.2016 15:51 Все Головні новини Відділ виховної роботи поселення до гуртожитків студенти

Серед запитань, які найдужче цікавлять цьогорічних абітурієнтів, важливе місце посідає можливість вишу забезпечити під час навчання проживання в гуртожитку для студентів з інших міст. Особливої актуальності це питання набуло тому, що у 2016-2017 навчальному році студенти, які вперше будуть поселятися в гуртожитки Запорізького національного університету, подаватимуть документи на проживання в гуртожитках в електронному вигляді.

Саме тому співробітники відділу виховної роботи, які координують це важливе питання, прохають майбутніх студентів звернути особливу увагу на нововведення у процедурі поселення до гуртожитків.
Щоб отримати місце в гуртожитку, студентам необхідно вчасно заповнити спеціальну форму. Вона буде розміщена на офіційному сайті ЗНУ і відкрита для подачі документів на поселення у період з 13 до 19 серпня 2016 року. Це оптимізує обробку даних, зменшить навантаження на першокурсників під час вступу до університету, звільнить студентів та їхніх батьків від стояння в чергах та витрат на проїзд. Саме тому співробітники університету прохають усіх зацікавлених осіб звернути особливу увагу: для заповнення документа немає жодної необхідності особисто приїздити до нашого міста. Форму заповнюють онлайн.
До речі, для того, щоб захистити персональні дані студентів, співробітників та викладачів, виш придбав SSL сертифікат. SSL-сертифікат – це електронне посвідчення для сайту та, одночасно, необхідний компонент захисту під час передачі даних. Він гарантує, що ніхто сторонній не матиме доступу до особистої інформації, яка завантажуватиметься користувачами через веб-сайт.
Детальнішу інформацію щодо правил і умов проживання в гуртожитках ЗНУ, а також щодо процедури поселення можна отримати за електронною адресою: http://sites.znu.edu.ua/liberal_edu/studmisto/153.ukr.html
Крім того, у разі виникнення особливих умов, пов’язаних, зокрема з необхідністю терміново пройти процедуру поселення до гуртожитків (серед іншого – для абітурієнтів із зони проведення антитерористичної операції на Сході України) треба звертатися до начальника відділу виховної роботи ЗНУ Світлани Кондратенко, завітавши до навчального корпусу №4, кабінету 211. Або зателефонувати Світлані Вікторівні за номером: 228-76-48. У цьому разі щодо кожного запиту рішення будуть ухвалюватися в індивідуальному порядку.

Схожі новини