Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Центр післядипломної освіти ЗНУ здійснює набір абітурієнтів до 17 вересня

Центр післядипломної освіти ЗНУ здійснює набір абітурієнтів до 17 вересня

Центр післядипломної освіти ЗНУ здійснює набір абітурієнтів до 17 вересня
19.08.2016 09:50 Навчання центр післядипломної освіти підвищення кваліфікації

Здобуття другої вищої освіти та підвищення кваліфікації працівників сьогодні є вкрай актуальними. Адже ситуація на ринку праці України диктує вимоги, коли конкурентноспроможний фахівець має бути багатофункціональним – всеохоплюючим спеціалістом. Такі послуги у галузі освіти надає усім охочим Центр післядипломної освіти Запорізького національного університету. Тут щороку здійснюють перепідготовку понад півтори сотні слухачів. Головними напрямами діяльності Центру є – надання другої вищої освіти та підвищення кваліфікації фахівців.

Керівник підрозділу Ірина Львова розповіла, що основна діяльність приймальної комісії сьогодні здійснюється з абітурієнтами, які бажають здобути другу вищу освіту: представники Центру консультують їх із різних питань у телефонному режимі або відповідають на листи користувачів електронної пошти.
Актуальними на цей час для навчання у Центрі є такі освітні програми: «Фізична реабілітація», «Спорт», «Історія», «Мова та література (англійська)»; «Переклад (англійський)», «Психологія», «Соціальна робота», «Фінанси і кредит», «Облік і аудит», «Економічна кібернетика», «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Правознавство» та «Біологія».
Перепідготовка фахівців здійснюється на основі дипломів «Спеціаліста» або «Магістра», або на основі диплома «Бакалавра» за умови, якщо його власник надає довідку про продовження навчання для здобуття наступного освітньо-кваліфікаційного рівня. У минулому навчальному році, наприклад, випускниками Центру стали близько 130 дипломованих фахівців.
Ірина Львова також зазначила, що підвищити власну кваліфікацію можна без зміни напряму основної діяльності, під час навчання на спеціалізованих курсах (короткотривалих – 72 години, або 2 навчальних тижні, та довготривалих). Так, у 2015-2016 навчальному році на базі Центру підвищили свою кваліфікацію 114 фахівців. Серед них були учасники груп за напрямами «Бухгалтерський облік і аудит», що розраховані на 354 години, «Тренер групових програм з фітнес-аеробіки», а також вдосконалювала свої навички група тренерів-викладачів.
Також, в минулому році Центр післядипломної освіти ЗНУ отримав державне замовлення на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та здійснив підготовку 650 осіб.
Фахівці Центру післядипломної освіти ЗНУ розробляють індивідуальні навчальні програми курсів для вдосконалення знань співробітників певних галузей на замовлення підприємств та установ різних форм власності. Також існує ціла низка стандартизованих програм для підготовки фахівців за напрямами: «Краєзнавство: екскурсійна та туристична діяльність», «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу», «Гід-перекладач», «Тренер групових програм з фітнес-аеробіки», «Масажист-реабілітолог», «Заснування бізнесу», «Управління персоналом», «Реклама та PR», «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» та «Соціально-психологічна реабілітація засобами музики (музикотерапія)».
Після закінчення навчання слухачі курсів отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка (на підставі диплому про вищу освіту) та сертифікат ЗНУ.
За більш детальною інформацією звертайтеся до фахівців Центру післядипломної освіти ЗНУ за телефонами (061) 289-41-46, 289-41-44, 289-41-35, 096-827-93-87 або надішліть лист з актуальними для вас питаннями на електронну пошту: 2_osvita@ukr.net, 0612894135@ukr.net

Схожі новини