Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Видавці взяли участь у літературній виставці

Видавці взяли участь у літературній виставці

08.10.2007 11:54

4-6 листопада у Запоріжжі відбулася вже традиційна для нашого міста п’ята книжкова виставка-ярмарок «Хортицькі джерела». Цього року у заході взяли участь відомі українські та закордонні видавничо-поліграфічні підприємства, серед яких - київські «Брама України», «Зелений пес», «Наш час» тощо.

Широко були представлені і місцеві видавництва – «Дике поле», «Просвіта», «Прем’єр» та інші. Всі вони презентували на виставці свою нову продукцію. Активну участь у заході взяв і Запорізький національний університет, адже вже третій рік поспіль він готує фахівців за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Отже практично всі студенти, які здобувають професію редактора-видавця у ЗНУ, відвідали виставку. Враженнями від неї діляться студентки другого курсу Ганна Моруга та Катерина Волощук:

- Цьогорічна виставка відрізняється від минулих, перш за все, своїм тематичним наповненням. Була представлена література різна за жанрами та змістовим наповненням. Також у рамках виставки проводилося безліч різноманітних та цікавих заходів, зокрема, вдалося потрапити на автограф-сесії Світлани Поваляєвої, Марини та Сергія Д’яченків, поспілкуватися в рамках цього форуму з братами Капрановими, зустріч з якими, до речі, продовжилася і у нашому університеті.

Цікавим є факт, що нас вже сприймали не як покупців та споживачів, а як фахівців з книговидавничої галузі, колег. Учасники ділилися з нами своїми невеличкими професійними хитрощами, досвідом. Тепер товар у вигляді книги перетворився для своєрідний навчальний посібник. Представники деяких підприємств навіть згодилися надати нам базу практики.

Дмитро ГАВЛОВСЬКИЙ