Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вийшов новий номер газети «Запорізький університет»

Вийшов новий номер газети «Запорізький університет»

Вийшов новий номер газети «Запорізький університет»
09.09.2016 16:00 Все Головні новини Університет газета

Сьогодні на сайті Запорізького національного університету оприлюднили електронний варіант нового номера обласної академічної газети «Запорізький університет» № 27 (1100) від 9 вересня 2016 року.

Цього разу темою номера обрали висвітлення святкування Дня знань в Запорізькому національному університеті та в його коледжах – Економіко-правничому і Торговому. Крім того, у номері йдеться про створення козацької історичної бібліотеки, присвяченої політичнмх і військовим кампаніям українського народу впродовж його історії. У створенні цієї бібліотеки дієву участь взяв ректор ЗНУ, професор Микола Фролов, а серед перших її читачів – воїни зразкової 55-ї артбригади.
Також журналісти приділили увагу створенню та розвитку інформаційного-виробничого вузла нашого вишу: днями цей структурний підрозділ відзначав своє п’ятиріччя. В рубриці «Академічна мобільність» йдеться про стажування викладачів і студентів Запорізького національного університету у провідних європейських ВНЗ.
Тим, хто хоче більше дізнатися про те, як в ЗНУ піклуються про організацію життєдіяльності викладачів, студентів і співробітників, радимо прочитати статтю «’’Тетянин день’’: любов із першої ложки».
Крім того, в номері розміщені традиційні рубрики «З днем народження!» та «Новини». В останній можна дізнатися про найважливіші події та досягнення нашого вишу.
Усі охочі зможуть ознайомитися з матеріалами, перейшовши за покликанням:
http://web.znu.edu.ua/gazeta/pdfy/1100_1.pdf

Схожі новини