Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вступити на навчання в Центрі післядипломної освіти можна до 17 вересня

Вступити на навчання в Центрі післядипломної освіти можна до 17 вересня

Вступити на навчання в Центрі післядипломної освіти можна до 17 вересня
13.09.2016 11:02 Все Головні новини Університет Центр післядипломної освіти навчання

На сьогодні, через стрімкий інформаційний потік і постійні серйозні зміни на ринку праці, аби залишатися конкурентноспроможним висококваліфікованим фахівцем, необхідно обов’язково дотримуватись концепції «освіта впродовж життя». Запорізький національний університет не залишається осторонь від вирішення цього важливого питання, його керівництво піклується про створення необхідних умов для всіх, хто хоче підвищити свою кваліфікацію або здобути нову освіту, спробувати свої сили в різних галузях. Саме це завдання успішно реалізують співробітники Центру післядипломної освіти, що вже протягом кількох років діє на базі нашого вишу.

Тут щороку здійснюють перепідготовку понад півтори сотні слухачів. Головними напрямами діяльності Центру є – надання другої вищої освіти та підвищення кваліфікації фахівців. Завдяки йому, всі охочі можуть скористатися шансом змінити своє майбутнє просто сьогодні: набір абітурієнтів, котрі прагнуть здобути другу освіту, цьогоріч триває до 17 вересня.
Керівник Центру післядипломної освіти Ірина Львова розповідаючи про особливості діяльності приймальної комісії підрозділу, зауважує: «На сьогодні зацікавлення майбутніх абітурієнтів у можливості скористатися послугами Центру досить активне. Наші співробітники регулярно проводять консультації для вступників із різних важливих для них питань у телефонному режимі або відповідають на листи користувачів електронної пошти. Варто відзначити, що найбільшу цікавість щодо навчання у Центрі викликають такі освітні програми: ‘’Фізична реабілітація’’, ‘’Спорт’’, ‘’Історія’’, ‘’Мова та література (англійська)’’; ‘’Переклад (англійський)’’, ‘’Психологія’’, ‘’Соціальна робота’’, ‘’Фінанси і кредит’’, ‘’Облік і аудит’’, ‘’Економічна кібернетика’’, ‘’Менеджмент організацій і адміністрування’’, ‘’Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності’’, ‘’Правознавство’’ та «Біологія’’».
При цьому працівники Центру просять звернути особливу увагу майбутніх слухачів, що перепідготовка фахівців здійснюється на основі дипломів «Спеціаліста» або «Магістра», або на основі диплома «Бакалавра» за умови, якщо його власник надає довідку про продовження навчання для здобуття наступного освітньо-кваліфікаційного рівня. У минулому навчальному році, наприклад, випускниками Центру стали близько 130 дипломованих фахівців.
Ірина Львова також наголошує, що підвищити власну кваліфікацію можна без зміни напряму основної діяльності, під час навчання на спеціалізованих курсах (короткотривалих – 72 години (або 2 навчальних тижні) та довготривалих). Так, у 2015-2016 навчальному році на базі Центру підвищили свою кваліфікацію 114 фахівців. Серед них були учасники груп за напрямами «Бухгалтерський облік і аудит», що розраховані на 354 години, «Тренер групових програм з фітнес-аеробіки», а також вдосконалювала свої навички група тренерів-викладачів.
Також у минулому навчальному році Центр післядипломної освіти ЗНУ отримав державне замовлення на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування та здійснив підготовку 650 осіб.
Просимо звернути увагу всіх потенційних слухачів Центру, що його фахівці розробляють індивідуальні навчальні програми курсів для вдосконалення знань співробітників певних галузей на замовлення підприємств та установ різних форм власності. Також існує ціла низка стандартизованих програм для підготовки фахівців за напрямами: «Краєзнавство: екскурсійна та туристична діяльність», «Менеджмент готельного, курортного та туристичного сервісу», «Гід-перекладач», «Тренер групових програм з фітнес-аеробіки», «Масажист-реабілітолог», «Заснування бізнесу», «Управління персоналом», «Реклама та PR», «Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків» та «Соціально-психологічна реабілітація засобами музики (музикотерапія)».
Після закінчення навчання слухачі курсів отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка (на підставі диплому про вищу освіту) та сертифікат ЗНУ.
Усі, хто хоче отримати більш детальну інформацією з будь-якого питання, пов’язаного з діяльністю Центру післядипломної освіти ЗНУ, можуть зателефонувати за номерами: (061) 289-41-46, 289-41-44, 289-41-35, 096-827-93-87 або надіслати лист із питаннями на електронні пошти: 2_osvita@ukr.net, 0612894135@ukr.net

Центр післядипломної освіти ЗНУ

Схожі новини