Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вийшов черговий номер газети «Запорізький університет»

Вийшов черговий номер газети «Запорізький університет»

Вийшов черговий номер газети «Запорізький університет»
16.09.2016 15:30 Все Головні новини газета оголошення про заміщення вакантних посад

Провідними темами цього разу стали події, пов’язані з візитом до Запорізького національного університету професора із Німеччини Георга Мільбрадта, який під час зустрічі з ректором, професором Миколою Фроловим та іншими представниками адміністрації вишу окреслив подальші перспективи співпраці із ЗНУ.

Також чимало уваги журналісти присвятили спортивній тематиці, в контексті святкування Дня фізичної культури та спорту. Йдеться і про Кубок ректора на Спартакіаді-2016 у нашому виші й про безліч інших перемог вихованців ЗНУ: ордена «За заслуги перед Запорізьким краєм» третього ступеня удостоєні такі представники ЗНУ, як члени збірної команди України, учасники Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро - випускниця ЗНУ Марина Черняк (дзюдо) та аспірант ЗНУ Олександр Надтока (академічне веслування); першокурсниця факультету фізичного виховання Вікторія Савцова завоювала на Паралімпіаді-2016 дві срібні та одну бронзову медалі, а команда з міні-футболу «Надія-ЗНУ» стала володарем Кубка області серед вишів.
Проте особливу увагу хотілося б звернути на оголошення про заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників ЗНУ. Електронну версію видання можна знайти за покликанням: http://web.znu.edu.ua/gazeta/.

Схожі новини