Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вийшов черговий номер газети «Запорізький університет»

Вийшов черговий номер газети «Запорізький університет»

Вийшов черговий номер газети «Запорізький університет»
23.09.2016 16:17 Все Головні новини Газета свіжий випуск

Цього разу темою номера видання стало висвітлення зустрічі ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова та представників ректорату зі студактивом нашого університету. Під час їхньої розмови йшлося про умови проживання в гуртожитку, сплати за проживання в ньому та можливість отримати субсидію. Крім того, учасники заходу розглянули такі питання, як ремонтні роботи на території студмістечка, а також особливості перебігу освітнього процесу, зокрема про користування електронною системою MOODLE для модернізації навчання у виші.

Крім того, у рубриці «Вітання» цього разу чимало уваги приділили спортивним перемогам наших студентів і випускників. Зокрема, відзначили вагомі здобутки під час Паралімпіади в Ріо-де-Жанейро випускників Марії Помазан, Інни Черняк і Вікторії Савцової. Також розповіли про чудовий дебютний виступ у Чемпіонаті Європи з важкої атлетики студента 1 курсу Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олега Ганзенка та про золоту медаль із армспорту та жиму лежачи на ІІ Відкритому кубку «Fitness Fest» магістранта юридичного факультету Романа Агаєва.
На другій сторінці розміщений матеріал про закладання засад польсько-українських освітніх обмінів для викладачів і студентів економічного факультету. У статті йдеться про те, що декан економічного факультету, професор Алла Череп і завідувач кафедри обліку та оподаткування, професор Наталія Шмиголь нещодавно взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Gospodarka Niskoemisyjnaw Rozwoju Wielkopolski» (Познаньський економічний університет) та пройшли стажування у Польщі.
Крім того, там, у рубриці «Ювілеї», ви знайдете вітальні нариси про видатного вченого-лінгвіста, професора кафедри німецької філології і перекладу Володимира Прохорова та про відомого запорізького журналіста, талановитого наставника студентів факультету журналістики Юрія Ботнера.
До того ж, до газети традиційно увійшли рубрики «Новини» з найважливішими подіями у житті нашого вишу, та рубрика «Колектив ЗНУ вітає іменинників!».
Електронну версію видання й новий номер 29 від 23 вересня 2016 року можна знайти за покликанням: http://web.znu.edu.ua/gazeta/

Схожі новини