Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Володимир Голубєв подарував бібліотеці ЗНУ свої видання

Володимир Голубєв подарував бібліотеці ЗНУ свої видання

18.10.2007 15:33

17 жовтня професор кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету Володимир Голубєв подарував бібліотеці рідного університету свої нові книги «Расследование компьютерных приступлений в странах СНГ» (у співавторстві з В. Вєховим), «Проблеми боротьби зі злочинами у сфері використання комп’ютерних технологій» (у співавторстві з В. Гавловським та В. Цимбалюком) та «Розслідування комп’ютерних злочинів». Остання монографія є першою в Україні спробою криміналістичного дослідження проблем протидії злочинам та їх розслідування, що вчиняються у сфері використання електронно-обчислювальних машин, систем та комп’ютерних мереж.

Як зазначила заступник директора бібліотеки ЗНУ Ніна Чала, «Володимир Голубєв – це науковець, відомий як на теренах пострадянських країн, так і далеко за кордоном. Завдяки таким людям у нашій бібліотеці сформована ціла колекція нових та цінних видань. Це – подарунок, перш за все, для наших студентів та викладачів».

Видання мають неабияку практичну користь для юристів, студентів, аспірантів, співробітників правоохоронних органів, а також для усіх, кого цікавлять проблеми боротьби зі злочинами у сфері використання комп’ютерних технологій.

Дмитро ГАВЛОВСЬКИЙ