Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники ЗНУ перемогли у інтелектуальних змаганнях з кримінального права

Правники ЗНУ перемогли у інтелектуальних змаганнях з кримінального права

19.10.2007 11:06

У Запорізькому національному пройшли ІІ щорічні інтелектуальні змагання з кримінального права, присвячені Дню юридичного факультету ЗНУ, організовані Запорізьким осередком Ліги студентів Асоціації правників України та юридичним факультетом.

Цього року за звання найкращих знавців кримінального права змагалося п’ять команд: «АМПАРО» і «Імені Валентини Терешкової» (Запорізький національний університет), «Фараони» та «ZLI» (Запорізький юридичний інститут Дніпропетровського національного університету внутрішніх справ) і «Легісти» (Запорізький національний технічний університет). У трьох різнорівневих турах, кожен по 10 питань, їхні гравці демонстрували своє знання термінології, методології, Кримінального кодексу України та інших аспектів згаданої галузі права.

Правильність і повноту відповідей майбутніх правників оцінювало журі у складі викладачів Оксани Узунової, Ірини Єни (ЗНУ) й Івана Салимонова (ЗЮІ), а також голови Запорізького осередку Ліги студентів Олександра Іванова та заступника голови Ліги студентів АПУ Михайла Віхляєва – студентів четвертого курсу юридичного факультету ЗНУ.

За результатами змагань, перше місце посіла команда «АМПАРО» (ЗНУ), друге – «Фараони», а третє місце виборола «ZLI» (обидві – із ЗЮІ). «Легістів» (ЗНТУ) та членів «Команди імені Валентини Терешкової» нагородили Почесними грамотами «За участь у інтелектуальних змаганнях». Слід відзначити, що і минулого разу, на І інтелектуальних змаганнях з кримінального права, перемогу виборола саме «АМПАРО». Вітаємо з таким високим результатом і «старих» гравців – Максима Жукова, Сергія Жечева, Цогік Мазманян і Юлію Стрельбицьку, і Катерину Константинову та Захара Мельника, які увійшли до складу команди цього року, і бажаємо їм нових перемог.

Таміла ТАРАСЕНКО