Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники ЗНУ привітали свій виш із Днем освітян

Випускники ЗНУ привітали свій виш із Днем освітян

Випускники ЗНУ привітали свій виш із Днем освітян
30.09.2016 11:43 Все Головні новини Свято день освітян випускники

На адресу нашого університету надійшли щиросердні вітання від випускників вишу 1960 року, за дорученням яких до своєї альма матер та її ректора, професора Миколи Фролова, звернулася активістка випуску Світлана Сєдая.

Шановний Миколо Олександровичу!
Вітаємо Вас, увесь професорсько-викладацький колектив, усіх працівників ЗНУ із професійним святом – Днем працівників освіти!
Ми схиляємо голови перед мудрістю і жертовністю особисто Вашу, Миколо Олександровичу, і усіх тих майстрів своєї справи, зусиллями котрих твориться майбутнє нашої держави. Ми низько вклоняємося всім тим, хто виконуючи свій професійний обов’язок, вчить молодь пізнавати нове й пам’ятати про свої корені. Ми вдячні тим, хто формує нове покоління громадян незалежної України, передають молоді неоціненний скарб високої освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє життя і долю всієї країни. Ми пишаємося тим, що Ви сприяєте становленню університету, як вишу європейського зразка. Дякуємо усім Вам за самовіддану працю! Здоров’я й сил для успішного втілення в життя ідей і задумів! Бажаємо натхнення! Всіляких усім гараздів, добробуту, миру й щастя! Зі святом Вас, дорогі наставники, добрі, самовіддані люди!

За дорученням випускників ЗНУ 1960 р. Світлана Сєдая.

Схожі новини