Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо співробітників Наукової бібліотеки ЗНУ з професійним святом!

Вітаємо співробітників Наукової бібліотеки ЗНУ з професійним святом!

30.09.2016 11:36 Все Головні новини бібліотека професійне свято

Від імені всієї великої та дружної родини – керівництва, викладачів, співробітників та студентів нашого університету – щиросердно вітаємо Вас із професійним святом! Ми користуємося цією чудовою нагодою, аби засвідчити Вам нашу глибоку повагу та подякувати за Вашу невтомну натхненну щоденну працю.

Наукова бібліотека – це осереддя життєдіяльності вищого навчального закладу. Саме завдяки невтомній праці бібліотекарів, які невтомно примножують унікальний книжковий фонд книгозбірні ЗНУ, вносять до її діяльності важливі нововведення, зумовлені часом, її із впевненістю можна віднести до провідних бібліотек нашого регіону! Унікальний книжковий фонд дозволяє науковцям та студентській молоді нашого вишу як бути в курсі останніх новинок у всіх галузях науки, так і мати можливість скористатися фондом унікальних видань, до якого входять книги минулих століть.
Тож у Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні наприкінці вересня, засвідчуємо свою глибоку повагу до тієї великої ролі, яку відіграє в навчальному процесі університету Наукова бібліотека.
За своїм природним призначенням вона є потужним знаряддям демократії, гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації. Доносячи до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і державотворчих ідей, розкриваючи реальну картину світу, вони сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення.
Від щирого серця вітаємо Вас із Всеукраїнським днем бібліотек і бажаємо успіхів у Вашій благородній просвітницькій діяльності! Міцного здоров’я, щастя та благополуччя Вам і Вашим родинам!

Колектив Запорізького національного університету