Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти-правники ЗНУ обговорили методи підготовки до семінарів

Студенти-правники ЗНУ обговорили методи підготовки до семінарів

Студенти-правники ЗНУ обговорили методи підготовки до семінарів
30.09.2016 11:00 Все Головні новини Факультети Юридичний

29 вересня на базі юридичного факультету ЗНУ відбулося засідання у форматі круглого столу, присвячене методам підготовки до семінарських занять за участю студентів-правників старших і молодших курсів.

Організаторами цього навчально-виховного заходу виступили студенти старших курсів факультету – представники Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України на чолі з головою цього осередку Дмитром Єрохіним та активістами Ліги студентів АПУ.
Цей захід організували з метою передачі досвіду організації навчання на факультеті від студентів старших курсів молодшим. Під час засідання, організованого для студентів 1 курсу, учасники в інтерактивній формі обговорили колективні і самостійні методи роботи з підготовки до занять, питання тайм-менеджменту й організації власного часу для підготовки до занять, питання самодисципліни. Крім того, студенти старших курсів поділилися власним досвідом організації навчального процесу, тим самим допомагаючи молоді під час періоду адаптації до навчання у виші. Особлива увагу приділили й вивченню загальних і профільних предметів, наприклад, таких як «Теорія держави і права».
Зазначимо, що подібні навчально-виховні заходи для студентів молодших курсів будуть організовуватись на факультеті і надалі.

Юридичний факультет
Юридичний факультет, навчання, круглий стіл