Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам Михайлівського району про переваги навчання в нашому виші

Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам Михайлівського району про переваги навчання в нашому виші

Представники ЗНУ розповіли абітурієнтам Михайлівського району про переваги навчання в нашому виші
03.10.2016 11:04 Все Головні новини відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей зустріч

У Запорізькому національному університеті триває плідна профорієнтаційна робота. Його співробітники намагаються проінформувати про особливості вступу до нашого вишу, переваги навчання в ньому та перспективи, які відкриваються перед його випускниками, не лише абітурієнтів м. Запоріжжя, але й старшокласників із інших міст і селищ Запорізької області. Зокрема, 28 вересня представники ЗНУ завітали на профорієнтаційний захід «Абітурієнт-2017», організований Михайлівською селищної радою. Старшокласників смт Михайлівка та районних загальноосвітніх шкіл неабияк зацікавили експозиції нашого вишу.

Коментуючи участь Запорізького національного університету в цьому профорієнтаційному заході, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська наголосила: «Важко переоцінити значення таких зустрічей з учнями старших класів з інших міст. Абітурієнти із Запоріжжя мають більше доступу до інформації про вищі навчальні заклади, зокрема і завдяки регулярним профорієнтаційним зустрічам із співробітниками і студентами нашого університету. Школярі з Михайлівки зраділи інформації про День відкритих дверей, який незабаром пройде в ЗНУ, про підготовчі курси та про численні цікаві заходи, які відбуватимуться в нашому виші впродовж навчального року і до участі в яких запрошують старшокласників. Вони пообіцяли поділитися отриманими знаннями з друзями та знайомими, а також приєднатися до груп в соцмережах, створених співробітниками відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, аби надалі слідкувати за новинами вишу. Я переконана, що саме такі зустрічі та спілкування допоможуть майбутнім абітурієнтам як міста Запоріжжя, так й інших міст і селищ, визначитися із пріоритетним вишем, де вони зможуть отримати якісну вищу освіту».
Усього на захід завітали 260 учнів 9-11 класів не лише із чотирьох шкіл смт Михайлівки, але й із середніх загальноосвітніх закладів Михайлівського району. Вони скористалися можливістю поставити запитання фахівцю відділу доуніверситетської освіти, профорієнтації та працевлаштування нашого вишу Юлії Мезенець і представниці Торгового коледжу ЗНУ Марині Желтовій.
Присутні із великою цікавістю дізналася про спеціальності та освітні програми нашого університету, кадрове забезпечення його освітнього процесу, університетську матеріально-технічну базу, зокрема про його великий комп’ютерний парк та унікальний книжковий фонд Наукової бібліотеки ЗНУ, міжнародні зв’язки нашого університету, академічну мобільність студентів тощо. Також їм продемонстрували інформаційний ролик про навчання в нашому виші та відгуки його студентів і випускників. Юлія Мезенець презентували присутнім на заході всі факультети ЗНУ та Економіко-правничий коледж. Марина Желтова розповіла старшокласникам пhо особливості навчання в Торговому коледжі та про цікаве життя його студентів.
Також школярів запросили обов’язково відвідати День відкритих дверей, який відбудеться у ЗНУ 23 жовтня, аби особисто познайомитися з викладачами і студентами вподобаних спеціальностей. Неабиякою популярністю серед відвідувачів заходу користувалися тестові зошити із зовнішнього незалежного оцінювання, завдяки яким абітурієнти зможуть перевірити свій рівень підготовки та інформаційні роздаткові матеріали, які їм надали представники нашого університету. Крім того, багатьох старшокласників зацікавила розповідь про підготовчі курси, котрі діють на базі нашого вишу.

Таміла Тарасенко

Схожі новини