Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели онлайн-зустріч із відомим американським психотерапевтом Брюсом Янгом

На факультеті СПП провели онлайн-зустріч із відомим американським психотерапевтом Брюсом Янгом

На факультеті СПП провели онлайн-зустріч із відомим американським психотерапевтом Брюсом Янгом
03.10.2016 11:32 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології юридичний факультет міжнародна діяльність онлайн-зустріч

30 вересня в рамках спільної роботи факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, зокрема його кафедри психології та громадської організації «Development Foundation» відбулася чергова онлайн-зустріч супервізійної групи з американським психотерапевтом Брюсом Янгом (Каліфорнія). На цій зустрічі для пана Брюса та учасників із різних міст України (Запоріжжя, Львова, Херсона, Миколаєва) перекладачами виступали представники кафедри психології.

Брюс Янг, супервізор із багаторічним досвідом психотерапевтичної роботи у ветеранському реабілітаційному центрі у США (Менло-Парк), провів для українських психологів-волонтерів, психотерапевтів та психіатрів супервізійну зустріч на тему: «Психотерапевтична робота із внутрішньо переміщеними особами».
Під час заходу його учасники висвітлили чимало питань щодо налагодження комунікацій в груповій роботі з демобілізованими учасниками бойових дій, взаємодії у сімейній терапії, взаємодії з алкозалежними, роботі з ув’язненими тощо. Впродовж супервізійної онлайн-зустрічі обговорювали феномени брехні, придушених почуттів та різноманітних способах ветеранів АТО відчувати себе «живими».
Нагадаємо, що головна задача супервізій такого формату – допомогти побудувати та вдосконалити стратегії психотерапевтичної роботи з внутрішньо переміщеними особами та їх дітьми в груповому та індивідуальному форматах. А також – оптимізувати процес надання психологічної підтримки та терапевтичного супроводу ветеранів антитерористичної операції.
Представники факультету соціальної педагогіки та психології запрошують усіх небайдужих приєднатися до таких міжнародних онлайн-заходів.

Ольга Іщук,
доцент кафедри психології

Схожі новини