Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК вшанували кращих викладачів грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

В ЕПК вшанували кращих викладачів грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації

В ЕПК вшанували кращих викладачів грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації
03.10.2016 11:41 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж матеріально-технічна база аудиторія мультимедійні засоби навчання

30 вересня, напередодні Дня працівників освіти, в Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету відбулися урочисті збори з нагоди відкриття модернізованої мультимедійної аудиторії № 226 в навчальному корпусі № 2. На заході були присутні: перший проректор ЗНУ, професор Олександр Бондар, директор ЕПК Олена Грибанова, викладачі коледжу та студенти різних спеціальностей. Під час святкового зібрання присутнім продемонстрували нові можливості, які стали доступними учасникам освітнього процесу, завдяки застосуванню під час лекцій та практичних занять мультимедійного короткофокусного проектора. Також під час заходу Почесними грамотами Департаменту освіти і науки Запорізької обласної адміністрації відзначили кращих викладачів коледжу.

У своєму привітальному слові директор Економіко-правничого коледжу Олена Грибанова згадала про основні віхи розвитку його матеріально-технічної бази. Зокрема, вона наголосила, що в 2012 році для ЕПК в аудиторії № 121 навчального корпусу ЗНУ № 2 облаштували комп’ютерний клас, а в 2014 – відразу три таких класи, до того ж, оснащені проекторами (аудиторії №№ 103, 104 та 105 навчального корпусу № 2). Олена Євгенівна подякувала адміністрації університету, зокрема ректору ЗНУ Миколі Фролову за уважне ставлення до потреб коледжу. Вона наголосила. що відкриття аудиторії № 226 має велике значення для зміцнення матеріально-технічної бази ЕПК: вона розрахована на 54 робочих місця й оснащена мультимедійним короткофокусним проектором. «Шість викладачів коледжу з 1 вересня активно розробляють мультимедійні заняття із врахуванням можливостей цього устаткування, – зазначає Олена Грибанова. Вона додає: – Якщо чесно, то коли керівництво ЗНУ запропонувало нам модернізувати навчальний процес, то спершу виникли сумніви: чи готові ми до таких серйозних змін? Але оскільки наше головне завдання – підготовка сучасних висококваліфікованих фахівців, гарантоване працевлаштування наших випускників, то ми докладаємо всіх зусиль, аби надавати їм якісні сучасні знання». Також, на її думку, вартий уваги той факт, що напередодні Дня працівників освіти в ЕПК уже третій рік відкриваються оновлені сучасні аудиторії, тож це вже можна вважати гарною традицією коледжу.
Директор ЕПК надала слово почесному гостю заходу – першому проректору ЗНУ, професору Олександру Бондарю. Він, вітаючи присутніх на зібранні, зауважив: «У нашому університеті, попри нелегкі для всієї країни часи, надають великого значення безперервному розвитку вишу, забезпеченню сучасного навчального процесу, під час якого студенти змогли б отримувати актуальні й необхідні їм знання. Саме це завдання на сьогодні стоїть перед усіма вітчизняними вищими навчальними закладами, які відповідально ставляться до свого головного завдання: підготовки високоякісних фахівців, котрі б змогли скористатися всіма можливостями, що їм надає сучасний світ. Варто пам’ятати, що використання такого обладнання – це засіб, а не мета, максимально ефективне користування цією аудиторією вимагає від викладачів коледжу постійної відповідальної роботи. Впевнений, що на студентів ЕПК в майбутньому в цьому приміщенні чекає багато цікавих, інформаційно насичених занять».
Також Олександр Григорович вручив сертифікат на честь відкриття аудиторії її завідувачу, викладачу ЕПК, яка проводить у вказаній аудиторії шість занять на тиждень, Ірині Мордвіновій. Крім того, з нагоди Дня працівників освіти він відзначив Почесними грамотами Департаменту освіти і науки ЗОДА співробітників коледжу: Олену Маловічко, Вікторію Буличову, Олександру Данилкіну, Наталію Труш, Вікторію Шевченко та Анну Білоус. Він привітав усіх викладачів ЕПК із їхнім професійним святом і побажав їм сил і наснаги заради подальшої плідної праці на благо всього Запорізького національного університету.
Також викладачі коледжу влаштували презентації, аби пояснити аудиторії, як, завдяки використанню можливостей інтерактивної дошки, під час лекційних занять можна надати студентам удвічі більше навчального матеріалу. Зокрема, Альона Ходаковська показала, як, скориставшись новітнім обладнанням, можна покращити засвоєння студентами нових тем із вищої математики та зробити більш ефективним перевірку їхніх знань. Максим Носик продемонстрував, як саме за допомогою такої дошки можна працювати з контурними та звичайними картами, як зробити важливі історичні теми більш захопливими і доступними для студентів тощо. Ірина Мордвінова закцентувала увагу присутніх на тому, як, використовуючи можливості інтерактивних навчальних засобів, зокрема для побудови графіків і діаграм у режимі реального часу, зробити більш наочним виклад ключових тем з економіки.
Усі присутні неабияк зацікавилися перспективами інтерактивного навчання, які стали доступними для представників коледжу завдяки відкриттю цієї аудиторії. Вони висловили переконання, що це – найкращий подарунок колективу Економіко-правничого коледжу від керівництва вишу до Дня працівників освіти.

Таміла Тарасенко

Схожі новини