Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет відзначив своє 45-річчя

Історичний факультет відзначив своє 45-річчя

Історичний факультет відзначив своє 45-річчя
03.10.2016 15:25 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Істфак ювілей

Наприкінці вересня історичний факультет Запорізького національного університету відсвяткував 45-ту річницю від дня свого народження. З цієї нагоди для викладачів, співробітників та гостей була підготовлена насичена і цікава програма. Святкування проходили на території історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» Національного заповідника Хортиця. Вибір цього місця не був невипадковим, адже дві третини співробітників цього комплексу є випускниками історичного факультету.

Розпочався урочистий захід з привітань ректора ЗНУ, професора, народного депутата України Миколи Фролова, який відзначив непересічну роль історичного факультету у громадському житті запорізького краю. Більше 20 тисяч його випускників віддано працюють над вихованням нових поколінь громадян нашої держави. В рамках цього заходу Микола Фролов нагородив почесними грамотами випускників історичного факультету, які присвятили своє життя роботі у освітніх закладах (показово, що серед них багато сімейних пар, які одружились ще під час навчання), а також активних учасників Асоціації випускників ЗНУ, які всіляко допомагають рідному факультету сприяючи його розбудові.
До привітань долучився і декан історичного факультету, доктор історичних наук, професор Володимир Мільчев. Вітаючи усіх з ювілеєм, він відзначив високі досягнення факультету у громадському, спортивному та культурному житті та згадав про дружні традиції, яких дотримуються викладачі та студенти. Висловивши переконання в тому, що світле майбутнє нашої держави ми створимо власними руками, очільник факультету побажав всім викладачам і співробітникам особистого щастя, успіху у роботі, здійснення усіх життєвих планів та професійного самовдосконалення. Також до урочистостей долучились випускники різних років. Серед гостей були присутні народний депутат України Сергій Соболев, екс-голова облдержадміністрації Олександр Старух, знаний бізнесмен Володимир Кальцев та багато інших.
Святковий настрій гостям створював творчий колектив громадської організації «Січові козаки» під керівництвом його отамана - випускника історичного факультету Юрія Копішинського.
Програма урочистостей продовжилась на Січовому подвір’ї, де випускники різних років та гості свята поспілкувались у невимушеній атмосфері.

Олена Переверзєва

Схожі новини