Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економічному факультету – 25 років: час підбивати підсумки та будувати плани

Економічному факультету – 25 років: час підбивати підсумки та будувати плани

Економічному факультету – 25 років: час підбивати підсумки та будувати плани
03.10.2016 17:26 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет свято нагородження

25-річчя економічного факультету Запорізького національного університету стало чудовим приводом не тільки привітати його колектив із ювілеєм, але й згадати його найбільші досягнення. Також під час урочистостей кращим викладачам і студентам факультету вручили почесні грамоти та нагороди й окреслили перспективи його подальшого розвитку.

Святковий концерт, підготовлений колективом, зібрав разом почесних гостей університету: високопосадовців міста й області, духовенство нашого краю, співробітників міських установ та організацій, які слугують базою для проходження практики студентів-економістів та просто друзів. Завітали на захід і представники ректорату, викладачі та студенти з інших факультетів ЗНУ та їхні випускники.
На початку заходу у своєму вітальному слові ректор ЗНУ, професор Микола Фролов наголосив: «Цей факультет має поважну наукову й освітянську репутацію серед вітчизняних вишів. Його викладачі та студенти об’єднані партнерськими стосунками і разом вони складають один із найініціативніших колективів нашого університету». Після чого відзначив почесними грамотами ректорату низку викладачів.
Приєднався до привітань і перший проректор, професор Олександр Бондар, розповівши, що саме на економічний факультет він вступив у 1991 р. і що Іван Колобердянко, який тоді очолив новий структурний підрозділ університету, став його першим деканом.
Декан економічного факультету, професор Алла Череп подякувала за увагу всім, хто завітав на це свято. Алла Василівна наголосила, що тут викладають відомі науковці та навчаються найкращі студенти. Це підтверджують їхні численні здобутки як під час навчання, так і після здобуття диплома. Також вона вручила Почесні грамоти представникам професорсько-викладацького колективу і запевнила, що найбільші перемоги факультету – в майбутньому.
Крім того, вона нагадала присутнім, що факультетський колектив має чітко виражену громадянську позицію. Зокрема, у нього існує власні гімн, герб та прапор. Саме під час святкового концерту відбулося освячення прапору. Священик собору Святої Трійці Української Православної церкви Київського патріархату отець Анатолій після завершення обряду побажав, аби Господь дарував студентам ЗНУ премудрість на благо рідного краю.
Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко, вітаючи економічний факультет із «круглою датою», запевнила, що апарат ЗОДА пишається багаторічною співпрацею із Запорізьким національним університетом і що серед працівників обладміністрації чимало випускників економічного факультету. Медалями «За розвиток Запорізького краю» нагородили завідувача кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії, професора Дмитра Бабміндру та професора кафедри економічної кібернетики Ігоря Козіна. Також Зінаїда Михайлівна вручила представникам факультету-ювіляра почесні грамоти Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради.
Також економічний факультет привітали почесні гості свята: народний депутат України, голова громадсько-політичного об'єднання «Українська справа» у м. Запоріжжя Ігор Артюшенко, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Запорізької облдержадміністрації Елла Слепян, віце-президент Академії економічних наук України, професор Микола Білопольський, президент Академії наук вищої освіти України, проректор з навчально-наукової роботи, правових та соціальних питань Національного університету біоресурсів і природокористування України, професор Володимир Курило, голова Всеукраїнської спілки вчених-економістів, професор Олександр Кендюхов, директор представництва «Баланс клуб» у Запорізькій області, голова обласної організації «Всеукраїнський бухгалтерський клуб» Ірина Нефьодова, голова Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ» Сергій Вітвіцький, перший проректор Класичного приватного університету Ольга Покатаєва, перший заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Веселівському районі Наталія Полякова та інші.
На свято завітали й представники інших факультетів ЗНУ, з якими тісно співпрацюють викладачі та студенти економічного факультету. Його поздоровили представники Економіко-правничого коледжу ЗНУ, юридичного факультету, факультетів менеджменту, філологічного та журналістики.
Окремо привітали та висловили слова щирої вдячності усім деканам економічного факультету: його першому керівнику Івану Колобердянку та його наступникам – Володимиру Бугаю, Анатолію Кущику й Аллі Череп.
Від імені студентів економічного факультету викладачів та гостей свята поздоровили голова факультетської студради Арсен Пучков і голова його Наукового товариства студентів, докторантів і молодих вчених Герміне Багдасарян. Крім того, Почесними грамотами відзначили представників студактиву та найкращих студентів – переможців наукових олімпіад та конкурсів і громадських діячів.
Також для економічного факультету приготували творчі подарунки: святкову атмосферу заходу створювали виступи гостей свята – відомого запорізького композитора і співака Анатолія Сердюка і театру танцю «Новий стиль» (тренер-постановник – Станіслав Предущенко). Крім того, вокальні та хореографічні номери підготували студенти економічного факультету Софія Латаріа, Анна Гунчак та Інна Коваленко, Аліна Сур, Олена Рубан і танцювальний гурт «ВИ ДЕНС» та інші.

Таміла Тарасенко

Схожі новини