Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вийшов черговий номер газети «Запорізький університет»

Вийшов черговий номер газети «Запорізький університет»

Вийшов черговий номер газети «Запорізький університет»
30.09.2016 11:35 Все Головні новини газета новий випуск звіт ректора

Цього разу темою номера випуску стала підсумкова інформація від ректора ЗНУ Миколи Фролова, котру він виголосив на засіданні Вченої ради університету. У виступі йшлося про головні досягнення та здобутки минулого навчального року. Так, колектив університету проінформували про результати вступу-2016 в порівнянні з минулим роком та про загальні показники контингенту студентів у цьому та минулому роках. Також велику увагу у своєму виступі ректор приділив функціонуванню Системи електронного забезпечення навчання нашого виша («Moodle» ЗНУ), роботі Центру післядипломної освіти та підготовці науково-педагогічних кадрів. Були згадані наукові здобутки ВНЗ, академічна мобільність студентів та співробітників університету. Крім того, Микола Фролов розповів про активну проектну діяльність та не оминув увагою покращення матеріально-технічної бази виша.

На 2 сторінці газети також розміщений матеріал про студентів, які взяли у участь в обласному військово-спортивному конкурсі «Призовник-2016», гідно презентувавши при цьому рідний виш: вони посіли призові місця в багатьох номінаціях змагання. Рубрика «Новини» коротко висвітлює важливі події, пов’язані з усіма галузями життєдіяльності нашого університету. У незмінній рубриці «Колектив ЗНУ вітає іменинників» Ви можете знайти привітання для працівників нашого ВНЗ.
Електронну версію Обласної академічної газети «Запорізький університет» № 31 від 30 вересня 2016 року можна знайти за покликанням: http://web.znu.edu.ua/gazeta/pdfy/1104_1.pdf

Схожі новини