Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Триває тиждень юридичного факультету ЗНУ

Триває тиждень юридичного факультету ЗНУ

Триває тиждень юридичного факультету ЗНУ
04.10.2016 13:04 Все Головні новини Факультети Юридичний Юрфак презентації конкурси

З третього жовтня в рамках святкування 25-річчя юридичного факультету Запорізького національного університету стартував тематичний тиждень, під час якого було проведено низку заходів.

Так, на факультеті відбулась презентація ювілейного випуску газети (україно-англомовної версії), з допомогою якої в наочній формі були представлені 25 складників успіху юридичного факультету. Ознайомитись з цим випуском газети можна за покликанням http://web.znu.edu.ua/gazeta/pdfy/1099_1.pdf За ці роки студенти і науковці продемонстрували багато досягнень в науковій і кадровій роботі, освітянській діяльності. Тим самим показуючи високий рівень освіти і успіхи студентів у професійному становленні та працевлаштуванні. Відзначимо, що такі тематичні випуски газети керівництво факультету планує презентувати іноземним колегам-науковцям, які відвідують наш виш. Крім того, правники ЗНУ представили ювілейний поштовий конверт, з допомогою якого будуть в подальшому надсилати запрошення гостям. Для цього конверту за підсумками попереднього конкурсу була обрана тематична емблема. Нагадаємо, що нещодавно представники юридичного факультету вже розробили свою марку. Також керівництво факультету представило спец-випуск Вісника ЗНУ «Юридичні науки», який буде вручатись гостям під час урочистостей. В цьому збірнику зібрані наукові праці викладачів, студентів та іноземних колег науковців з Литви, Латвії, Великобританії, Канади і Польщі.
На ці заходи завітали гості, керівництво факультету, викладачі та студенти. Так, у презентаціях взяли участь випускники, представники ради роботодавців, керівники юридичних кампаній, а також заступник голови обласної державної адміністрації Едуард Гугнін та керуючий справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Роман Омельянович. Треба зазначити, що в рамках святкування 25-річчя факультету для студентів були проведені конкурс результатів наукової діяльності студентів «Правнича сова»-2016, «Правнича ніка»-2016 та конкурс громадського визначення (за рейтингом балів студентів). До складу конкурсної комісії увійшли представники професорсько-викладацького складу, ради роботодавців, студентів та ЗМІ ( журналісти ЗТРК і головний редактор «Юридичної газети» Єгор Желтухін).
За їх підсумками переможцями стали: Олександра Буракова, Ірина Кравченко, Тетяна Сокол, Валерія Скользнєва, Марина Щербина, Владислав Бандровський, Антон Барліт, Армен Навоян, Олег Пелипенко, Дмитро Єрохін, Микита Жуков, Михайло Шевченко, Дмитро Калнпиш та Іван Шумейко. Всі вониі отримали подяки, а також були нагороджені статуетками «Правнича сова»-2016 і «Правнича ніка»-2016. Також для студентів-правників представники студентської ради факультету організували фотоконкурс «Юридичний факультет очима студентів», до журі якого увійшли відомі запорізькі фотохудожники та фотограф ЗНУ Василій Биченко. Найкращими були обрані фото студентки Валерії Скользнєвої та груп 3413-5, 3414-6. Переможці фотоконкурсу були відзначені подяками і подарунками.

Олена Переверзєва

Схожі новини