Головна сторінка / Викладачі / Гальченко Лія Володимирівна

Гальченко Лія Володимирівна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра фізичної культури і спорту

Кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• пн. 11.00-13.00;
  • чт. 9.00 - 11.25;
  • пт. 11.00 - 12.30
  • Дисципліни

• Масові спортивні заходи
    • теорія і методика масового спорту

Біографія

У 2002 році стала студенткою факультету фізичного виховання Запорізького державного університету, який закінчила у 2007 році, отримавши диплом із відзнакою та здобувши кваліфікацію «Магістр фізичного виховання та спорту, фізичної реабілітації, викладач вищих навчальних закладів».

З 2007-2010 рр. виконувала обов’язки заступника декана з навчальної роботи факультету фізичного виховання Запорізького державного університету.

З 1 вересня 2007 р. й до тепер працює на посаді викладача кафедри спортивних ігор Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет».

У 2009-2013 рр. навчалась у заочній аспірантурі Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет». За період навчання в аспірантурі проаналізовано основні результати та теоретичні положення дисертаційного дослідження на тему: «Підготовка майбутніх учителів фізичної культури до використання рухливих і національних ігор у професійній діяльності».

У 2014 році захистила дисертацію на одержання наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Одержала диплом кандидата наук ДК № 025421 виданого на підставі рішення Атестаційної колегії від 22 грудня 2014 року.

Наукова робота

Автор більш 20 статей у фахових виданнях, та 12 тез доповідей на конференціях; має опубліковані статі у міжнародній наукометричній базі даних Scopus – 6; Index Copernicus – 1; розроблено 10 навчальних посібників.

Наукова робота

orcid.org/0000-0002-9451-5835; Google Scholar https://scholar.google.com.ua/citations?hl=ru&user=nOhi73oAAAAJ

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Гальченко Лія Володимирівна