Головна сторінка / Викладачі / Бессарабова Олена Вікторівна

Бессарабова Олена Вікторівна

ЗНУ Викладачі Факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму Кафедра фізичної терапії та ерготерапії

Кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• Понеділок 11:00-13:00,
  • вівторок 11:00-13:00,
  • четвер 11:00-12:30
  • Дисципліни

• Основи травматології та ортопедії
    • Клінічний реабілітаційний менеджмент при порушенні діяльності орорно-рухового апарату
    • Основи фізичної реабілітації

Біографія

Освіта – 2004 році закінчила Запорізький державний університет та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «фізична реабілітація» та здобула кваліфікацію реабілітолога, викладача фізичного виховання та спорту.

У 2010 році закінчила навчання в аспірантурі Запорізького національного університету за спеціальністю – 13.00.03 «корекційна педагогіка».

З вересня 2010 року по серпень 2016 року працювала викладачем кафедри спортивних ігор на факультеті фізичного виховання Запорізького національного університету, а з вересня 2016 року переведена на посаду доцента кафедри фізичної культури і спорту, а з вересня 2018 року переведена на кафедру фізичної реабілітації.

У 2011 році – захистила кандидатську дисертацію на тему: «Гра як засіб розвитку пізнавальної діяльності у слабозорих дітей» на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.053.04 Державного закладу «Південноукраїнський національний університет імені К.Д. Ушинського».

Наукова робота

Учасниця багатьох наукових, науково-практичних конференцій та семінарів регіонального, всеукраїнського і міжнародного рівнів.

Автор більш 40 статей у фаховому виданні, та 25 тез доповідей; статті в Scopus, індекс Гірше 1, має 5 навчальних посібників, практикум до лабораторних занять, навчально-методичні рекомендації до практичних занять, курс лекцій.

Інформація надана факультетом фізичного виховання

Бессарабова Олена Вікторівна