Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У виші проводять конкурси для школярів

У виші проводять конкурси для школярів

У виші проводять конкурси для школярів
07.10.2016 09:31 Все Головні новини Факультети Журналістики Конкурс факультет журналістики навчальна лабораторія інтернет-радіо «Юніверс» та окремо навчальна лабораторія тележурналістики

Запорізький національний університет, факультет журналістики, навчальна лабораторія інтернет-радіо «Юніверс» та окремо навчальна лабораторія тележурналістики оголосили конкурс для школярів м. Запоріжжя та області «Я і моя майбутня професія».

Серед його вимог є такі пункти: бути школярем 10-11 класу; підготувати аудіо, а в іншому конкурсі - відео (до 1 хв.), що розкриватимуть суть омріяної професії.
 Аудіо можна записувати на мобільний телефон або інший диктофонний пристрій. Програми для аудіомонтажу – необмежені. До 16 листопада включно заповнити анкету учасника https://goo.gl/forms/74EzGNRRjxw0hcxs2 та надіслати аудіо на пошту radiouneverseZNU@gmail.com Результати оголосить професійне журі 19 листопада. Переможці отримують цінні призи та дипломи. За додатковою інформацією можна звертатися за номером телефона: +380973582576
Що ж до конкурсу відеоматеріалів, то їх можна знімати на мобільний телефон, цифровий фотоапарат чи камеру. Програми для монтажу – необмежені. Формат файлу avi, мpeg. Назва матеріалу має включати прізвище автора. Роботи мають бути передані журі в електронному вигляді (посилання на YouTube, файлообмінники). До 16 листопада включно треба подати посилання на відео та заповнити анкету учасника в групі в соціальній мережі: https://vk.com/universznu. Результати оголосить професійне журі 19 листопада. Переможці отримують цінні призи та дипломи.

Схожі новини