Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ готовий до початку опалювального сезону

ЗНУ готовий до початку опалювального сезону

ЗНУ готовий до початку опалювального сезону
07.10.2016 10:29 Все Головні новини Опалювальний сезон енергозаощадження ремонтні роботи

Як повідомив головний інженер АГЧ Валентин Моцак, університет вже повністю готовий розпочати опалювальний сезон. Влітку, як завжди, відбувся комплекс робіт, спрямованих на утеплення приміщень будівель, що належать ЗНУ, а також заходи з енергозаощадження.

«Ми вже здійснили необхідні роботи з підготовки до осінньо-зимового опалювального сезону: промивку труб системи обігріву в усіх корпусах та гуртожитках ЗНУ, перевірку обладнання тощо. Залишилося протестувати систему у 6-му навчальному корпусі, після того, як тут незабаром будуть завершені усі ремонтні роботи на 2-му поверсі. Підготували усю необхідну документацію (акти технічного стану об’єктів теплопостачання) й отримали дозвіл від концерну «Міські теплові мережі». Тож тепер чекаємо лише вказівки, аби розпочати обігрів будівель університету, адже це буде залежати від погодних умов» – повідомив Валентин Іванович.
Також з метою теплозбереження та підвищення енергоефективності у ЗНУ вже протягом кількох років поспіль триває поступова заміна вікон та дверей у корпусах і гуртожитках – на нові металопластикові. В усіх аудиторіях та приміщеннях, які були відремонтовані або ремонтуються здійснюється заміна труб тепло- та водопостачання, а також встановлюються енергоефективні радіатори опалення. Нещодавно нові системи були обладнані у приміщеннях 6-го корпусу (увесь 2-й поверх), де тепер розташовуватиметься кафедра дизайну СПП.
Відбуваються й інші заходи. Так, у навчальній аудиторії 2-го корпусу №203, у якій влітку відбулися комплексні ремонтні роботи, також працівники рембудгрупи АХЧ провели роботи із зовнішнього утеплення стін.
У рамках заходів із підготовки до зими відбувся великий комплекс сантехнічних робіт на суму 41 тис грн: у 2, 4 та 6 навчальних корпусах ЗНУ. Широкомасштабні роботи із заміни труб постачання гарячої та холодної води (стояки та у кімнатах мешканців) були проведені у студентському гуртожитку №4. Ці роботи продовжуються і поступово будуть здійснені на усіх поверхах.
Тож університет готовий зустріти холодний період року, адже студенти і викладачі працюватимуть у теплих і комфортних приміщеннях. Початок опалювального сезону визначатиметься погодними умовами: відколи температура повітря стабільно опуститься нижче 8 градусів.

Олена Хлистун

Схожі новини