Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вітаємо представників вишу із Днем юриста!

Вітаємо представників вишу із Днем юриста!

Вітаємо представників вишу із Днем юриста!
07.10.2016 11:29 Все Головні новини

Щиросердечно вітаємо юридичну громадськість нашого університету із професійним святом – Днем юриста. Шановні друзі з юридичного факультету, юридичного відділу, юридичної клініки та інших структур вишу, ви – це фахівці, які своїм словом і ділом стверджують недоторканість конституційних прав і свобод громадян, непорушність законів. Зі здобуттям незалежності Українською державою професія юриста стає все більш вагомою і необхідною. Тому однією з найзасадничих галузей залишається саме освітня. Ви – саме ті, педагоги, з яких стартує юридична кар’єра.

Фах юриста набуває все більшого авторитету в державі. Відтак Ваш вибір професії – це вибір шляху відповідальності, справедливості, відданості, цілеспрямованості.
Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.
Щиро зичимо вам здоров’я, добробуту, щастя й удачі, життєвої наснаги та нових здобутків у професійній і громадській діяльності в ім’я процвітання нашої України.