Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі триває декада патріотичного виховання

В Економіко-правничому коледжі триває декада патріотичного виховання

В Економіко-правничому коледжі триває декада патріотичного виховання
11.10.2016 08:55 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК тиждень патріотичного виховання

10 жовтня в ЕПК Запорізького національного університету в рамках декади патріотичного виховання для студентів була організована вікторина «Україна – моя країна».

Основна мета цього заходу: виховання молоді в патріотичному дусі на засадах національних ідей, пропагування поваги до історії та символів України, що є запорукою успішного розвитку українського суспільства.
Ведучими вікторини виступили студентки 3 курсу спеціальності «Організація виробництва» Анастасія Кузнєцова і Карина Козленко. Суддівську колегію конкурсу представили викладач історії ЕПК Максим Носик, викладач економіки ЕПК Ірина Мордвінова та студент 3 курсу спеціальності «Організація виробництва» Дмитро Панков.
Участь у цій вікторині взяли дві команди студентів 2 курсу «Економісти» та «Фінансисти», які намагались набрати якомога більшу кількість балів і отримати перемогу.
Так, питання вікторини стосувались найвідоміших культурних та історичних пам’яток архітектури України, найвідоміших унікальних фактів і здобутків української історії, найславетніших історичних постатей нашої держави за всю славетну історію, а також найвідоміших українців, які прославили Україну. Також під час вікторини студенти підбирали прислів’я і синоніми до них, загадки про символи України, поєднували початок і кінець вислову, пояснювали значення крилатих висловів у конкурсі «Наша мова солов’їна» та розгадували тематичний кросворд.
За підсумками вікторини перемогу за загальнокомандним заліком здобула команда «Фінансистів», набравши 33 бали. Команда ж «Економістів» набрала тільки 30 балів.
Нагадаємо, що протягом тижня в коледжі відбудуться різноманітні заходи у рамках декади патріотичного виховання, яка розпочалась 5 жовтня. Основна мета цих заходів забезпечення єдності навчання, виховання і психологічної підготовки студентської молоді до активної діяльності в суспільному житті, здатності до патріотичних вчинків; формування компетентної особистості, орієнтованої на загальнонародні традиції, з усвідомленою громадянською позицією та відповідальністю.

Олена Переверзєва

Схожі новини