Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ завітав заступник аташе з культури та освіти Посольства США в Україні

До ЗНУ завітав заступник аташе з культури та освіти Посольства США в Україні

До ЗНУ завітав заступник аташе з культури та освіти Посольства США в Україні
11.10.2016 08:59 Все Головні новини ЗНУ візит заступника аташе США

Десятого жовтня в рамках обговорення проекту «Академічна доброчесність в Україні» до нашого вишу завітав заступник аташе з культури та освіти Посольства США в Україні, що відповідає за академічні питання, Мохаммед Мотивал. Зустріч відбулася завдяки Меморандуму про співробітництво між Американськими радами з міжнародної освіти та Запорізьким національним університетом.

Нагадаємо, що Запорізький національний університет – один із десяти вітчизняних вишів, в яких вже функціонує Проект сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project - SAIUP). Він реалізується Американськими радами з міжнародної освіти в партнерстві із Міністерством освіти і науки України та за підтримки Посольства США.
Підтримують Проект сприяння академічній доброчесності в Україні його партнери: Міністерство освіти та науки України, Федерація роботодавців України, Українська асоціація студентського самоврядування, аналітичний центр CEDOS, компанія Microsoft Україна, Національний університет «Києво-Могилянська академія», Український католицький університет та Fairfield University (США, Коннектикут).
На зустріч Мохаммеда Мотивала зі студентами та викладачами ЗНУ завітали координатори проекту у нашому ВНЗ – проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук (від адміністрації) та студентка факультету соціології та управління Оксана Ковтун (від студентства), а також начальник Міжнародного відділу ЗНУ Наталія Костенко. Спілкувався із присутніми гість англійською мовою, перекладачем пана Мохаммеда виступила доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови факультету іноземної філології Ірина Андрєєва.
Мохаммед Мотивал під час зустрічі коротко описав мету та завдання Проекту сприяння академічній доброчесності, діяльність представників проекту в Україні та реформування освітньої системи нашої країни, загострив увагу присутніх на випадках недоброчесності у Сполучених Штатах Америки та покарання за них тощо. Лектора більше цікавило ставлення українських студентів до цієї програми та думки з приводу того, якою саме молоді науковці бачать академічну доброчесність чи навпаки недоброчесність. Тому присутні здебільшого ставили панові Мохаммеду питання, а він із задоволенням відповідав на них.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини