Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ отримав Свідоцтво про включення до Реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави

11.10.2016 11:17 Все Головні новини Науково-дослідна частина ЗНУ реєстр наукових установ

За словами проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.09.2016 р. № 1143 «Про включення наукових установ до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави», Запорізький національний університет увійшов до зазначеного Реєстру терміном на чотири роки (до 01.07.2020 р.) з видачею Свідоцтва про включення до Реєстру.

У свою чергу, начальник науково-дослідної частини ЗНУ Вікторія Меняйло додає, що відповідний наказ розміщено на сайті МОН за покликанням: http://old.mon.gov.ua/ua/about-ministry/normative/6221-
Нагадаємо, що згідно зі статтею 12 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» від 26 листопада 2015 року № 848-VIIІ, до державного Реєстру включаються вищі навчальні заклади, діяльність яких має важливе значення для науки, економіки та виробництва.
Відтак, колектив ЗНУ висловлює подяку всім науковцям за чергове визнання високого наукового рівня нашого університету, а також відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності, відділу кадрів, відділу аспірантури і докторантури за допомогу у підготовці необхідних документів щодо включення до Реєстру.

Науково-дослідна частина ЗНУ