Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет соціальної педагогіки та психології завітав американський лектор Джиммі Хілл

На факультет соціальної педагогіки та психології завітав американський лектор Джиммі Хілл

На факультет соціальної педагогіки та психології завітав американський лектор Джиммі Хілл
17.10.2016 09:41 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології факультет соціальної педагогіки та психології міжнародна робота візит навчання

10 та 13 жовтня фахівець із кримінальної психології Джиммі Хілл (США) прочитав на факультеті соціальної педагогіки та психології кілька лекцій студентам 2-5 курсів та магістрам спеціальності психологія. Участь у заходах також взяли викладачі кафедри психології: завідувач кафедри Наталія Губа, доценти Лариса Спіцина, Ольга Іщук, Оксана Лукасевич. Координатором заходу виступила заступник декана з міжнародної роботи Наталія Мосол.

На початку виступу Джиммі Хілл розповів про себе та сферу його діяльності. Загалом він має багатий досвід роботи в кримінальній психології, працював з сім’ями, а також злочинцями і дітьми, які стали жертвами насилля, аналізує особливості пам'яті, емоційного стану потерпілого в соціумі.
Джиммі згадав найцікавіші випадки з практики, обговорив зі студентами почуття та емоційний стан психолога, який працює в цій сфері, а також повідомив, що зазвичай основними причинами скоєння злочину виступають гроші, кохання та помста. Продивившись декілька відео-кейсів, як із практики Джиммі, так і з класики кримінології, учасники проаналізували мотиви злочину, механізми пам’яті потерпілого та як це може вплинути на подальше розслідування.
Присутніх зацікавило алгоритм роботи кримінального психолога з потерпілим і як саме проводити інтерв’ювання. Відповідаючи на запитання, Джиммі спроектував ситуацію та на прикладі реального діалогу продемонстрував як вести розмову з потерпілим, зокрема з дитиною.

В рольовій грі лектор продемонстрував як аналізуватиемоційний стан потерпілого, особливостіпам'яті, достовірності спогадів, адже це має важливе значення в суді.
Студенти факультету щиро вдячні організаторам заходу за можливість поспілкуватися з досвідченим психологом практиком, підвищити рівень знань в сфері кримінальної психології та відкрити нові методи роботи з потерпілими особами.

Наталія Козюра,
голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів
і молодих вчених факультету СПП

Схожі новини