
За сприяння науково-дослідної частини ЗНУ для студентів нашого вишу провели презентацію престижної Стипендіальної програми «Завтра.UA», призначеної для підтримки талановитої молоді України. Під час заходу організатори наголосили, що серед стипендіатів та учасників проекту – чимало представників нашого університету. З деякими з них присутні змогли поспілкуватися особисто, почувши історії їхнього успіху. Крім того, перед аудиторією з лекцією виступив екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України, менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS) Павло Шеремета.
На початку презентації співробітниці науково-дослідної частини Інна Оспіщева й Олена Борисенко представили ведучого заходу – менеджера Стипендіальної програми «Завтра.UA» Максима Нарбута. Він розповів аудиторії, де були присутні студенти 1-4 курсів різних спеціальностей, про те, які можливості відкриваються перед учасниками проекту. За його словами, мета організаторів – допомогти у зростанні майбутнім лідерам України, тож усі учасники проекту мають пройти суворий відбір. Щороку на участь у програмі надходить кілька тисяч сильних наукових робіт. При цьому серед її переможців-стипендіатів щороку є представники ЗНУ.
Одна з них, випускниця філологічного факультету Марія Черняєва розповіла, як, завдяки спонуканню та підтримці викладачів, взяла участь у програмі та стала її стипендіатом. Вона побувала на щорічному Форумі, яку організовують керівники програми, прослухала лекції відомих політиків та бізнесменів. Також взяла участь у соціальних проектах, які спільно розробляють і проводять студенти-активісти – представники найпрестижніших вишів з усіх куточків України. За словами Марії, саме завдяки цьому вона зараз змогла стати тренером для молоді, задіяній у профспілковій роботі.
Із великою повагою про цей проект відгукнувся постійний учасник і лектор її Форуму, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS) Павло Шеремета. Екс-міністр економічного розвитку і торгівлі України поділився з присутніми на заході своїм баченням сучасного стану економіки нашої держави та можливих шляхів її розвитку. На його думку, розбудова країни залежить не лише від уряду чи великих корпорацій, але й від кожного її громадянина, який ладен працювати заради власного добробуту та розвитку вітчизняної економіки. Зокрема, він наголосив, що в Запоріжжі побачив приклади успішної діяльності молодих людей у галузі ІТ та просуванні послуг за допомогою можливостей інтернету. Павло Шеремета порадив студентам брати приклад із молодих підприємців та шукати можливості для створення власної успішної справи.
Охочі більше дізнатися про особливості участі у Стипендіальній програмі «Завтра.UA», зокрема про можливості, які вона відкриває перед своїми учасниками, можуть завітати за адресою: м. Запоріжжя, вул. Дніпровська, 33 А (навчальний корпус ЗНУ № 4), ауд. № 327, або зателефонувати за номером: 228-75-40.
Таміла Тарасенко
Фотографії надані співробітниками науково-дослідної частини ЗНУ