Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стали відомі імена переможців вишівського етапу конкурсу «Студент року»

У ЗНУ стали відомі імена переможців вишівського етапу конкурсу «Студент року»

У ЗНУ стали відомі імена переможців вишівського етапу конкурсу «Студент року»
20.10.2016 10:34 Все Головні новини Факультети Університет «Студент року» перемога відділ виховної роботи профспілковий комітет науково-дослідна частина Центр культури студентська рада

Дев’ятнадцятого жовтня в Запорізькому національному університеті відбулося засідання спеціалізованої комісії задля визначення переможців конкурсу «Студент року-2017» на вишівському рівні. В обговоренні кандидатур взяли участь представники ректорату: проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, помічник ректора Наталія Воронова та в.о. помічника ректора зі зв’язків з громадськістю та ЗМІ Галина Микитів. Також до складу комісії увійшли: начальник відділу виховної роботи Світлана Кондратенко та фахівець цього відділу Вікторія Зінченко, співробітник науково-дослідної частини Олена Борисенко, бухгалтер первинної профспілкової організації Світлана Носова, заступник голови студентського профспілкового комітету Валентина Сухаренко, директор Центру культури Юлія Янько та голова Студентської ради Антон Назаренко.

Цього року вони мали обрати переможців у десяти номінаціях серед 58 претендентів, чиї кандидатури висунули на конкурс від усіх факультетів. До речі, найактивнішими, за кількістю поданих на конкурс заявок, стали юридичний та економічний факультети, факультети журналістики та іноземної філології.
У номінації «Студент – лідер студентського самоврядування року» серед 5 номінантів перемогла представниця юридичного факультету Ольга Попова. У номінації «Студент – суспільний діяч року» кращим серед семи претендентів став представник ФСУ Антон Назаренко. У номінації «Студент – патріот року» свої досягнення презентували дві особи. За рішенням членів комісії, перемогу здобула Анна Соловйова із ФІФ. «Студентом – вченим року» стала Оксана Камєнова з біологічного факультету. Усього в номінації свої наукові доробки представили 11 студентів.
«Студентом – спортсменом року» визнали переможницю Паралімпіади-2016, студентка факультету фізичного виховання Вікторія Савцова. Її досягнення члени комісії одностайно визнали кращими серед шести номінантів. У номінації «Студент – журналіст року» перемогу виборов представник факультету журналістики Костянтин Ценцура. Усього ж на це звання претендували чотири студенти нашого вишу. «Студентом – волонтером року» стала Нателла Недавня із ФСУ. Усього в цій номінації було п’ять претендентів на перемогу. У номінації «Студент – артист року» кращою серед восьми кандидатів стала Анастасія Ашифіна з біологічного факультету. У номінації «Студент – староста року» – Клім Воронов із юридичного факультету. Усього члени комісії у цій номінації розглядали презентації досягнень восьми кандидатів. У номінації «Студентська сім’я року» кращими стали Аліна та Роман Завальнюки з економічного факультету.
Усі вони будуть представляти наш виш на обласному етапі конкурсу. Нагадаємо, що Запорізька обласна адміністрація щороку до Дня студента проводить змагання серед представників всіх вишів міста. Традиційно серед його переможців – чимало студентів нашого університету.

Таміла Тарасенко

Схожі новини